Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Styl Życia » Siłownia i Trening » Insanity – na czym polega , Ćwiczenia Insanity

Na czym polega trening Insanity? Zobacz film!

Informacje o poradzie

SylwiaSylwia

autor porady:
Sylwia Załuńska

spec. działu: Siłownia i Trening, Kulinaria

dodano: 2010-12-22 10:46:15

wyświetleń: 14735

Słowa kluczowe

zobacz również

Jeśli chcesz w ciągu 60 dni uzyskać idealną sylwetkę z pewnością zainteresują cię ćwiczenia Insanity. Jest to zestaw bardzo intensywnych ćwiczeń odchudzających oraz kształtujących sylwetkę, który gwarantuje ci widoczne efekty już po 60 dniach. Ćwiczenia te są dostępne tylko i wyłącznie na płytach DVD, dlatego trening ten jest tak fenomenalny. W zaciszu twoich czterech ścian możesz bez krępacji i z indywidualnym podejściem instruktora ćwiczyć.

Maksymalny trening interwałowy stworzony przez eksperta fitness Shaun T. jest kompletnym  przeciwieństwem tradycyjnego treningu interwałowego. Zamiast pracować w umiarkowanym tempie i w miarę krótkich seriach intensywnej aktywności Insanity trening proponuje długie serie wysokiej intensywności treningów, przerywane jedynie krótkimi pauzami na odpoczynek.

Tradycyjny trening interwałowy jest skuteczny, ponieważ stosuje metodę zmiennej intensywności ćwiczeń co powoduje, że organizm w szybszym tempie wykorzystuje naszą tkankę tłuszczową do uzupełniania energii w trakcie treningu, dzięki czemu spalamy niechciane kilogramy. Shaun T. do korzyści wynikających z treningu interwałowego dodał wysoką intensywność. Podczas takich ćwiczeń jesteśmy w stanie spalić aż do 1000 kalorii na godzinę.

Potencjalne korzyści z  treningu Insanity są bardzo kuszące, ale niestety nie są dla każdego. Jest to trudny zaawansowany program ćwiczeń. Który wymaga pewnego poziomu sprawności fizycznej i zaangażowania. Jeśli jesteś kobietą w ciąży, treningi te są zbyt intensywne dla ciebie. Mogą być zagrożeniem dla ciąży. Jeśli jesteś osobą początkującą musisz rozpocząć mniej intensywny program ćwiczeń. Jesteś otyły musisz skontaktować się z lekarzem ,czy takie formy ćwiczeń nie będą zagrożeniem dla twoich kości, stawów a nawet serca.

Treningi Insanity są odpowiednie dla osób które są w dobrej kondycji oraz pragną osiągnąć wyższy poziom sprawności fizycznej. Jeśli jesteś zaangażowany w takie sporty jak wspinaczka, snowboard ten trening również jest dla ciebie.

Ćwiczenia Insanity zawierają Fit Testy, które pokażą na jakim szczeblu sprawności fizycznej jesteś. Pozwalają spalać tłuszcz w każdej partii twojego ciała. Trening rozbudowuje masę mięśniową . Zestaw płyt DVD zawiera również plan żywieniowy i kalendarz Insanity.

Jeśli jesteś osobą systematyczną, sprawną fizycznie i chcesz uzyskać zgrabną i wyrzeźbioną sylwetkę w zaledwie 60 dni, ten zestaw ćwiczeń jest stworzony specjalnie dla ciebie!

Zobacz film, który przybliży Ci trening Insanity - YouTube - InsaneWorkoutReviews:


Ćwiczenia dla seniorów
Trening siłowy dla kobiet - sprawdź, jak ćwiczyć!
Biegasz? Ustal swój plan treningowy!
Masz problemy z krążeniem? Sprawdź ćwiczenia poprawiające krążenie! Zobacz film!
Jak ćwiczyć na siłowni żeby schudnąć?
Aqua fitness - zobacz, jak ćwiczyć na basenie! (film)
5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.