Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Rozrywka » Gry » Minecraft - instrukcja obsługi , Jak zrobić TNT w Minecraft

Jak w Minecraft zrobić TNT? Dowiedz się!

Informacje o poradzie

WojciechWojciech

autor porady:
Wojciech Onyśków

spec. działu: Gry

dodano: 2011-05-31 14:44:35

wyświetleń: 9293

Słowa kluczowe

zobacz również

TnT to bardzo przydatna rzecz, zarówno w prawdziwym życiu, jak i w grach komputerowych. O ile tym pierwszym przypadkiem zajmować się nie będziemy, tak z powodzeniem wykonamy TnT w grze Minecraft. Mała dawka potrafi znacznie ułatwić nam życie, wysadzając okoliczne tereny w bardzo szybki sposób. A więc do dzieła!

Aby wykonać poprawnie TnT, potrzebujemy oczywiście stołu craftingowego (umożliwia on łączenie ze sobą większej ilości składników). Następnym, nieodłącznym elementem jest oczywiście proch. Pozyskanie tego specyfiku może nastręczyć nam trochę kłopotów, gdyż nie występuje on w środowisku naturalnym. Aby go zdobyć, należy zapolować na bestie (Creeper i Ghast), ewentualnie możemy go znaleźć w skrzyniach znajdujących się w lochach. Drugim składnikiem jest piach. Pozyskanie piachu jest bardzo proste, znajdziecie go praktycznie wszędzie.

Gdy zbierzemy wymagane składniki, możemy przejść do produkcji. Na stole craftingowym ustawiamy kolejno proch oraz piach w taki sposób, aby składniki występowały naprzemiennie (ilustracja poniżej).

Chwilę później w naszym ekwipunku ląduje TnT. Udanej zabawy – nie zapomnijcie zachować bezpieczną odległość przy detonacji.

Pobierz wersję demonstracyjną gry - Minecraft

 

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.