Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Rozrywka » Gry » Minecraft - gra , Jak zrobić pochodnię w Minecraft

Jak stworzyć pochodnię w Minecfraft?

Informacje o poradzie

WojciechWojciech

autor porady:
Wojciech Onyśków

spec. działu: Gry

dodano: 2011-05-31 14:30:48

wyświetleń: 3567

Słowa kluczowe

zobacz również

Pochodnia to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu nie musimy obawiać się nocy (a przynajmniej nie w takim stopniu, jak bez niej), a także przyozdobimy nasze powstające włości. Jej produkcja jest naprawdę prosta, warto zatem skusić się o wytworzenie kilku sztuk.

Aby wejść w posiadanie pochodni, musimy zebrać odpowiednie surowce. Będą to kolejno drewno oraz węgiel. Drewno można pozyskać z rosnących wszędzie drzew, węgla upatrywać należy natomiast w górach (uwaga, często aby dokopać się do węgla, należy wyryć sobie drogę w mniej urodzajnych w surowce kamieniach), co wcale takie proste nie jest.

Szczęśliwych posiadaczy wyżej wymienionych surowców tylko krok dzieli od wytworzenia pochodni. W pierwszej kolejności przechodzimy do ekwipunku (naciskamy przycisk „e”), a następnie przerabiamy drewno na wooden plank (deski). Z wooden plank tworzymy następnie patyki (stick), w tym celu należy ustawić pionowo dwa wooden plank. Następnie w tym samym miejscu ustawiamy patyk i grudkę wcześniej wydobytego węgla.

Tym oto sposobem staliśmy się posiadaczami czterech pochodni. Możemy je rozlokować na mapie, przenosząc je wcześniej do paska podręcznych przedmiotów, a następnie naciskając prawy przycisk myszy.

Pobierz wersję demonstracyjną gry - Minecraft" href="http://pobierz.pl/gry/windows/logiczne/minecraft " target="_blank">Minecraft

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.