Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Rozrywka » Eksperymenty i Sztuczki » Wróżenie z wahadełka, Na czym polegają wróżby z wahadełka

Typy wróżb: Jak wróżyć z wahadełka?

Informacje o poradzie

AgnieszkaAgnieszka

autor porady:
Agnieszka Czarkowska

spec. działu: Miłość

dodano: 2011-05-31 15:35:36

wyświetleń: 5492

Słowa kluczowe

zobacz również

Wahadełko to bardzo popularny rekwizyt kojarzony z radiestezją. Profesjonalni radiesteci używają go bowiem do poszukiwania żył wodnych. Okazuje się, że przedmiot ten może być również wykorzystany w celach wróżbiarskich. Na czym zaś polegają wróżby z wahadełka?

Odpowiedni przedmiot. Jeśli chcemy, aby wahadełko służyło nam do najbardziej osobistych celów, najlepiej wykonać je samodzielnie. Potrzebujemy do tego wisiorka. Dobrze, żeby był to jakiś przedmiot, z którym jesteśmy blisko związani, z którym wiążą się jakieś wspomnienia. Wisiorek zawieszamy na sznureczku wykonanym z naturalnego tworzywa.

 

Trening:

Uwaga:

Warto również wiedzieć, że przed seansem można oczyścić wahadełko z obcej energii, zwłaszcza jeśli dotykał go ktoś inny niż my. Znawcy twierdzą, że należy je w tym celu opłukać w zimnej, bieżącej wodzie.
  • 1 Zanim zaczniemy na poważnie działać z wahadełkiem, należy się z nim oswoić i poćwiczyć jego używanie. Najważniejsze, żeby wahadełko zostało napełnione naszą duchową energią. W tym celu warto nosić je blisko ciała, a przed każdorazowym seansem potrzymać w dłoni przez kilka minut.
  • 2 Kolejnym etapem przygotowania wahadełka jest dostosowanie odpowiedniej długości sznurka. Chodzi mianowicie o taką długość, która będzie zapewniać przyrządowi najlepsze warunki do odbierania naszych bioprądów, ale także energii pochodzącej z otoczenia. Najlepszym wyjściem jest tu po prostu metoda prób i błędów.
  • 3 Musimy także ustalić, jakie ruchy wahadła będą oznaczać coś pozytywnego, a jakie będą wskazywać negatywną odpowiedź. Najlepiej zacząć od zadania jakiegoś pytania, na które intuicyjnie znamy odpowiedź i sprawdzić, w jaki sposób zachowuje się wahadełko. Najczęściej, jeśli będziemy je trzymać luźno, pozytywne wibracje z naszej podświadomości wprawią je w ruch okrężny, natomiast negatywne w poprzeczny. Jeśli wahadełko się nie poruszy, oznacza to, że nie daje żadnej odpowiedzi.

Wróżba. Wróżba przy pomocy wahadełka powinna się odbywać w odpowiedniej pozycji. Mianowicie osoba wróżąca musi być odwrócona twarzą w kierunku północnym. Jeśli chcemy poznać odpowiedź na pytanie, które dotyczy nas samych, wróżymy trzymając wahadełko tuż nad wewnętrzną stroną lewej dłoni odwróconej płasko ku górze. Pytania zadajemy w takiej formie, aby odpowiedź brzmiała „tak” lub „nie”. Przy pomocy tego wahadełka możemy nie tylko poznać tajniki naszej przyszłości, ale także dobrze umeblować mieszkanie. To magiczne narzędzie wskaże nam na przykład najbardziej dogodne miejsce na ulokowanie łóżka. Dla osób, które mają kłopoty z bezsennością może to oznaczać rozwiązanie ich przewlekłych problemów.


Wróżby - zabobony czy przewidywanie przyszłości?
Typy wróżb: Jak wróżyć z fusów?
Typy wróżb: Jak wróżyć z kart?
Typy wróżb: Na czym polegają cygańskie wróżby?
Typy wróżb: Na czym polega chiromancja?
Na czym polegaja chińskie wróżby?
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.