Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Rozrywka » Eksperymenty i Sztuczki » Dopasowanie znaków zodiaku - Koziorożec, Jaki znak zodiaku pasuje do Koziorożca

Dopasowanie znaków zodiaków: udane związki Koziorożec

Informacje o poradzie

AgnieszkaAgnieszka

autor porady:
Agnieszka Czarkowska

spec. działu: Miłość

dodano: 2011-05-18 13:51:50

wyświetleń: 15803

Słowa kluczowe

zobacz również

Zodiakalny Koziorożec niejednokrotnie może zadziwić swoje otoczenie. Z pozoru chłodny i zdystansowany, przy bliższym poznaniu ujawnia swoją drugą – prawdziwie namiętną i ciepłą naturę. Aby jednak te cechy jego osobowości mogły dojść do głosu potrzebuje odpowiedniego partnera. Jaki znak zodiaku najlepiej pasuje więc do Koziorożca?

Panna. Koziorożec plus Panna to doskonałe połączenie – oboje praktyczni, odpowiedzialni i uporządkowani. Nie oznacza to wcale, że ich związek będzie nudny. W sypialni mogą osiągnąć razem prawdziwe wyżyny rozkoszy. Dla Koziorożca i Panny w relacji erotycznej najważniejsze są wierność, lojalność i emocjonalne poczucie bezpieczeństwa. Potrafią oni zaspokoić nawzajem te potrzeby, dlatego ich związek układa się harmonijnie. Panna chętnie poddaje się silnemu charakterowi Koziorożca, niezależnie czy jest mężczyzną czy kobietą. W zamian za to Koziorożec potrafi odwdzięczyć się szczerym przywiązaniem i nigdy nie używa swojej pozycji w związku do poniżenia lub ośmieszenia partnera.

Byk. Koziorożec może również stworzyć bardzo dobraną parę z zodiakalnym Bykiem. Znaki te przywiązują dużą wagę do materialnej strony życia, dbają o finansową stabilizację i potrafią stworzyć zgrany zespół w zdobywaniu profitów. Byk będzie również wprowadzał nutę optymizmu i radości w życie z natury poważnego Koziorożca. Ponadto Koziorożec  może zasmakować przy zodiakalnym Byku wielu zmysłowych przyjemności. Nie stroni on bowiem od łóżkowych ekscesów, ale ceni również wyszukane potrawy, dobrą muzykę i sztukę. Czasami Byk miewa problemy z wiernością, choć sam wymaga jej od swojej partnerki czy partnera. Jednak Koziorożec jest niezwykle wymagający wobec swojej drugiej połówki, dlatego w tym przypadku rzadko Bykowi starcza energii na skoki w bok.

Ryby. Ryby i Koziorożec to także bardzo udane połączenie. Zodiakalne Ryby należą bowiem do osób opanowanych, ciepłych i ugodowych. Są wielkimi romantykami, co może podobać się praktycznym Koziorożcom. Związek ten zatem będzie się opierał na przyciąganiu przeciwieństw. Ryby eksponują te cechy charakteru, które u Koziorożca pozostają w ukryciu, ale które są dla niego istotne. Woda jako naturalny żywioł Ryb jest oznaką ich emocjonalnej niestałości, z tego powodu wspaniałe oparcie dla nich stanowi stabilna natura Koziorożca. Oboje mogą więc dać sobie to, na czym im najbardziej zależy i świetnie się uzupełniać.


Dopasowanie znaków zodiaków: udane związki Wagi
Dopasowanie znaków zodiaków: udane związki Lwa
Dopasowanie znaków zodiaków: udane związki Bliźniąt
Dopasowanie znaków zodiaków: udane związki Barana
Dopasowanie znaków zodiaków: udane związki Skorpiona
Dopasowanie znaków zodiaków: udane związki Ryb
5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.