Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Okoliczności » Wielkanoc » Wielkanocne kartki – życzenia, Jakie życzenia wpisać na kartkę wielkanocną

Jakie życzenia wpisać na kartkę wielkanocną?

Każdy lubi dostawać kartki świąteczne, ale niestety coraz mniej osób je wysyła. Szkoda, bo to najprostszy sposób na złożenie życzeń. Kiedy wysyłamy tradycyjną kartkę nie musimy nawet specjalnie zmuszać się do wymyślania skomplikowanych tekstów, już sama kartka będzie wielką niespodzianką.

Na kartkę możemy wpisać krótkie i proste życzenia: Wesołych Świąt, smacznego jajka i czasu spędzonego w miłej rodzinnej atmosferze. Zawsze na miejscu są życzenia o treści: Pogody ducha, zdrowia, radości oraz wszystkiego dobrego z okazji świąt Wielkanocnych Tobie i całej Twojej rodzinie życzy...

Inne propozycje życzeń to:

Wszystkiego dobrego,
jajka wielkiego malowanego,
zielonej łączki na której zajączki jedzą makowce i pasą owce

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy.
Bogato zastawionych stołów,
dużo wody w Lany Poniedziałek,

bogatego zająca i jak najwięcej czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi,

Żeby śmiały się pisanki,
uśmiechały się baranki,
mokry Śmigus zraszał skronie,
dużo szczęścia sypiąc w dłonie,
z okazji Świąt Wielkanocnych
życzy....

Wesołych Świąt Wielkanocnych,
smacznego jajka, bardzo mokrego Śmigusa Dyngusa
oraz samych słonecznych i wesołych świątecznych dni
życzy...

Jeśli wysyłamy kartki do przyjaciół możemy pozwolić sobie na jeszcze więcej swobody, możemy dodać osobiste uwagi, a nawet narysować kurczaka i pisanki. Wysyłając kartki starajmy się, by do każdego trafiła inna. Rzadko się zdarza by ktoś je porównywał, ale na wszelki wypadek traktujemy każdego w sposób wyjątkowy. Przy okazji będziemy mieli dobrą zabawę przy wybieraniu kartek.

Kartki możemy zrobić także sami. Wystarczy trochę kolorowego papieru i ozdób do oklejnia naszej kartki. Będzie to na pewno wielka niespodzianka dla każdej obdarowanej osoby.

Pozostaje jeszcze kwestia kartek internetowych. Rozwiązań jest kilka. Możemy znaleźć w internecie gotowy szablon i tylko się podpisać. Czasami jest także miejsce na wpisanie życzeń. Możemy też wysłać tylko maila bez załącznika, ale z życzeniami. Pamiętajmy jednak, by nigdy nie wysyłać maili do wielu adresatów. Poświęćmy chwile i wyślijmy życzenia pojedyńczo. Internetową kartkę świąteczną możemy przygotować sami. Do jej wykonania przyda się np. nasze zdjęcie rodzinne, wystarczy nakleić na nie jakiś świąteczny element i kartka gotowa. To na pewno dobre rozwiązanie dla osób, którym nie straszna obsługa programów graficznych.

Uwaga:

Postarajmy się, by nasze kartki były wysłane odpowiednio wcześnie. Dotyczy to przede wszystkim kartek tradycyjnych. Czasami zdarza się, że kartki docierają do adresata już po świętach. Nie zwlekajmy także z kartkami internetowymi, nie każdy siedzi w święta przed komputerem sprawdzając pocztę.

Przepis na babkę gotowaną
Jak wykonać samodzielnie kartkę na Wielkanoc?
Jak zrobić palmę na Wielkanoc?
Jak składać życzenia na Wielkanoc?
Czym jest wielkanocna walatka? Jak się w nią gra?
Szynka na Wielkanoc - sprawdź, jak ją zrobić
5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.