Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Okoliczności » Inne Święta i Okoliczności » Prezent urodzinowy dla koleżanki, Co kupić koleżance na urodziny

Co kupić koleżance na urodziny?

Urodzinowy prezent dla koleżanki jak każdy zresztą prezent może być dla nas kłopotliwy. Jest tak kiedy kompletnie nie mamy pomysłu na taki podarunek. Bywa też, że na urodzinową imprezę jesteśmy zaproszeni w ostatniej chwili i na znalezienie odpowiedniego prezentu mamy kilka godzin. W takiej sytuacji nasze poszukiwania zacznijmy w sklepach-galeriach, gdzie pułki uginają się pod pięknymi przedmiotami.

W takich galeriach znajdziemy prezenty niepowtarzalne i co ważne w różnych cenach. Naszym prezentem mogą być na przykład oryginalne kolczyki. Wykonują je zazwyczaj artyści, którzy mają niezwykłe pomysły na łączenie ze sobą różnych materiałów. Dzięki temu my mamy gwarancje, że kupujemy kolczyki jedyne w swoim rodzaju. W galeriach znajdziemy ozdobne poduszki i śmieszne zawieszki na drzwi. Ramki na zdjęcia i albumy na zdjęcia. Galerie pełne są też drobiazgów, które lubi każda kobieta i dziewczyna. Szklane słonie, ceramiczne figurki o różnych kształtach, świeczniki i małe grafiki.

W prezencie możemy dać biżuterie i to nie tylko wspomniane już kolczyki z artystyczną duszą. Możemy na przykład kupić samą zawieszkę na łańcuszek albo komplet z kolczykami. Koleżankę powinny ucieszyć oryginalne korale, ich wybór w sklepach jest ogromny. Możemy zdecydować się na korale z kamieniami naturalnymi albo tańszymi sztucznymi, które wcale nie są  brzydsze. Modna jest biżuteria z minerałami. Oprawione w srebro agaty czy bursztyny to piękne dodatki do każdej kreacji. Miłą niespodzianką dla naszej koleżanki będzie kiedy przyniesiemy jej biżuterie z kamieniami, które odpowiadają jej znakowi zodiaku. Onyks pasuje do Koziorożców, do Strzelców szafiry, do Ryb szmaragdy i koral, bursztyny do Wodnika,  a do Panien agaty i topaz. Kamieni pojawiają się nie tylko przy biżuterii, możemy na przykład sprezentować koleżance breloczek z minerałami.

Urodzinowym prezentem dla koleżanki może być też drewniane pudełko na drobiazgi, artystycznie zdobiona skrzynka na klucze i kuferek na biżuterie. Możemy sprezentować jej skarbonkę, ładny zegar do pokoju czy kubek. Wśród sprawdzonych podarunków znajdują się  anioły. W sprzedaży jest duży ich wybór. Duże i małe, do postawienia lub powieszenia, wykonane z przeróżnych materiałów. Prezentem mogą być szklane drobiazgi, np. wazon na kwiaty albo zestaw kieliszków.

Żelazna rezerwa prezentowa na każdą okazje to książki i płyty. W księgarniach i sklepach muzycznych zawsze coś znajdziemy. Podobnie jest z kosmetykami. W przypadku ubrań powinniśmy raczej postawić na drobiazgi np. apaszka albo rękawiczki. Zakup czegoś większego to ryzyko, chyba że doskonalone znamy gust i rozmiar naszej koleżanki.


Co podarować babci i dziadkowi na urodziny?
Pomysły na prezenty urodzinowe dla sześćdziesięciolatków
Prezent na komunię - jaki wybrać?
Sposoby na złożenie życzeń z okazji Dnia Matki
Co kupić koledze na urodziny?
Pomysły na prezent z okazji osiemnastych urodzin
4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.