Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Okoliczności » Boże Narodzenie » Prezent gwiazdkowy dla taty, Co kupić tacie na gwiazdkę

Pomysły na prezent gwiazdkowy dla taty

Gwiazdka tuż, tuż, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla taty? Nic straconego! Zapoznaj się z naszymi propozycjami, a być może staną się dla Ciebie inspiracją. Wybraliśmy przedmioty dostępne w sprzedaży internetowej i stacjonarnej, które są oryginalne, a zarazem praktyczne.

Prezent dla taty wymaga przemyślenia i Twojej wnikliwej analizy. Przy wyborze kieruj się celem, jaki przyświeca podarunkowi. Prezent gwiazdkowy to prezent wyjątkowy, który potwierdza Twoje przywiązanie do tradycji i szacunek dla ojca. Elegancki drobiazg świetnie się sprawdzi, jednak, pamiętaj, że mężczyźni – w przeciwieństwie do kobiet – lubią praktyczne niespodzianki.

Jeśli tata ma jakąś pasję, możesz kupić przedmiot, który pomoże mu ją rozwijać. Dla wędkarza wybierz wielofunkcyjny scyzoryk, który pomoże w rozwiązaniu problemów w terenie. Aby zwiększyć wartość sentymentalną przedmiotu, wybierz się do zakładu grawerskiego i poproś o dedykację, której ciepłe słowa będą przypominać ojcu o Twojej miłości.

Eleganckim gadżetem, który pod postacią stylowego długopisu ukrywa funkcję pamięci przenośnej, ucieszysz ojca, który na co dzień korzysta z komputera. Wystarczy rozkręcić ten drobny przedmiot i sprzęt jest gotowy do użycia. Jego dodatkową zaletą jest fakt, iż nie potrzebuje żadnych dodatkowych sterowników i nie wymaga wcześniejszej instalacji.

Jeśli Twój ojciec zawodowo zajmuje się prowadzeniem interesów, przydatny okaże się kalendarz – organizer w skóropodobnej oprawie. Taki prezent ułatwi mu rozplanowywanie spotkań nie tylko służbowych i nie pozwoli zapomnieć o spotkaniu z Tobą w kinie.

Tata – domator, który ma poczucie humoru, będzie rozbawiony magicznymi papciami. Ciepłe, pluszowe obuwie dostępne są w różnych kolorach. Ciepłe bambosze kryją w przedniej części podeszwy fajny gadżet – małą lampkę, która świeci w ciemności.   Dzięki tej funkcji, tata będzie mógł pójść w nocy do łazienki czy…lodówki, bez konieczności zapalania światła.

Prezentem dla ojca nie musi być kosztowny przedmiot. Ważne, abyś dokonując wyboru, myślał o zainteresowaniach i potrzebach swojego taty, a nie kupował prezentów „taśmowo” dla całej rodziny. Ciepłe słowa, upieczenie ulubionego ciasta ojca czy zaproszenie na wspólne wyjście będzie wspaniałym dowodem na Twoją miłość do niego.


Jak dbać o drzewko świąteczne?
Jak zrobić kalendarz adwentowy z dzieckiem?
Co kupić dziewczynie na Gwiazdkę?
Jak zrobić opakowania na prezenty gwiazdkowe?
Prezent gwiazdkowy dla chłopaka - sprawdź, co wybrać
Prezent pod choinkę dla dziecka - co wybrać?
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.