Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Zdrada » Zdrada w sanatorium, Czy obawiać się zdrady w sanatorium

Zdrada w sanatorium - czy to możliwe?

Informacje o poradzie

AgnieszkaAgnieszka

autor porady:
Agnieszka Czarkowska

spec. działu: Miłość

dodano: 2011-12-29 11:33:56

wyświetleń: 6314

Słowa kluczowe

zobacz również

O polskich sanatoriach krąży mnóstwo plotek. Bardzo często wyjazd do sanatorium bardziej niż z kuracją zdrowotną kojarzy się ze swobodnym nawiązywaniem romansów. Jeżeli Twój partner wybiera się na taki wyjazd, na pewno zastanawiasz się nad tym, co może się wydarzyć. Czy rzeczywiście warto się obawiać zdrady w sanatorium?

Wieczorki zapoznawcze. Uczestnictwo w turnusie sanatoryjnym wiąże się nie tylko z  zabiegami rehabilitacyjnymi i leczniczymi, ale także z nawiązaniem nowych znajomości. Zwykle organizatorzy dbają o to, żeby zintegrować wszystkich kuracjuszy i w tym celu przygotowują wspólne zajęcia, zabawy i inne atrakcje. Oczywiście w takich okolicznościach łatwo jest nawiązać relację damsko-męską. Wszyscy czują się zrelaksowani, znajdują się poza domem, więc nie myślą o pozostawionych tam kłopotach. Zwykle panuje miły nastrój i atmosfera zabawy, co może sprzyjać przekroczeniu dozwolonych granic we wzajemnych kontaktach.

Dużo wolnego czasu. Kuracjusze dysponują dużą ilością wolnego czasu, który mogą wykorzystać nie tylko na zażywanie świeżego powietrza czy lekturę, ale również na prowadzenie bogatego życia towarzyskiego. Poza tym przez co najmniej kilkutygodniowy okres partner znajduje się całkowicie poza domem, niejednokrotnie ma własny, osobny pokój, więc zaproszenie na noc atrakcyjnej sąsiadki z pokoju obok wydaje się całkiem prawdopodobne.

Męskie rodzynki. Na największe powodzenie w sanatoriach mogą na pewno liczyć mężczyźni, ponieważ stanowią w mniejszość wśród kuracjuszy. Przewaga kobiet powoduje, że panowie mogą się spotkać nawet z bardzo bezpośrednimi propozycjami intymnego zbliżenia. W takiej sytuacji obawa ich stałych partnerek przed ewentualną zdradą może wydawać się uzasadniona. Panowie z kolei na pewno mają w sanatorium okazję do podbudowania swojego ego. Nic tak dobrze nie działa na męską dumę jak kobiece uwielbienie.

Głównie seniorzy i seniorki. Z wyjazdów do sanatorium korzystają przede wszystkim osoby w bardziej statecznym wieku. Z tym może się wiązać pewne ryzyko zdrady, ponieważ wśród kuracjuszy w dojrzałym wieku więcej jest na pewno ludzi samotnych – rozwiedzionych lub wdów i wdowców. Osoby te mogą traktować wyjazd do sanatorium jako naturalną okazję do nawiązania bliższych relacji z płcią przeciwną i nie ma w tym nic złego. Jednak stałych partnerów kuracjuszy na pewno nie napawa to optymizmem.


Zdradził Cię z prostytutką. Czy to zdrada?
Zdrada niejedno ma imię. Rodzaje zdrady
Co to jest zdrada kontrolowana i czy jest możliwa?
Okazja czyni złodzieja, czyli kiedy zdradzamy
Zdradził Cię chłopak? Co teraz? Masz kilka możliwości
Śniłaś, że mąż Cię zdradza? Zobacz, co taki sen znaczy
5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.