Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Zdrada » Objawy zdrady, Pierwsze oznaki zdrady – lista

To powinno Cię zaniepokoić - pierwsze oznaki zdrady

Informacje o poradzie

AgnieszkaAgnieszka

autor porady:
Agnieszka Czarkowska

spec. działu: Miłość

dodano: 2011-12-22 13:00:49

wyświetleń: 6942

Słowa kluczowe

zobacz również

Zastanawiasz się, czy partner na pewno jest Ci wierny? Ciągle się spóźnia i nie potrafi wyjaśnić, dlaczego nie mogłaś się do niego dodzwonić przez dwie godziny? Uważaj! To mogą być pierwsze oznaki niewierności. Poznaj wszystkie niepokojące sygnały.

Zmiana w relacjach. Pierwszym niepokojącym objawem jest istotna zmiana we wzajemnych relacjach. Na przykład partner be powodu zaczyna prowokować kłótnie albo wręcz przeciwnie – ciągle przynosi kwiaty i prawi komplementy. Może to oznaczać, że albo chce zrzucić całą odpowiedzialność za romans na „żonę, która go nie rozumie” albo ma poczucie winy i chce wynagrodzić swojej kobiecie własną niewierność.

Metamorfoza wyglądu. Równie istotną rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę, jest nagła zmiana aparycji. Najczęściej zdradzający partner zaczyna o siebie nadmiernie dbać. W jego szafie pojawiają się nowe koszule, ciągle biega do fryzjera i trenuje na siłowni.

Zmiany zwyczajów. Kolejny symptom, który może świadczyć o zdradzie, to dziwne zmiany w dotychczasowym trybie życia partnera. Na przykład nigdy nie znosił sztuki współczesnej i wolny czas spędzał głównie na oglądaniu sportu, a niespodziewanie wybiera się na wystawę malarstwa albo zaczyna uprawiać jogę.

Ciągłe wyjścia. Niepokojące są również ciągłe wyjścia, nieustanne wyjazdy służbowe i spóźnienia. Taka sytuacja może budzić podejrzenia zwłaszcza, kiedy okaże się, że na przykład partner twierdzi, iż przez cały czas był w pracy, a tymczasem kiedy kobieta zadzwoni do biura, okaże się, że miał wolny dzień.

Głuche telefony. Klasycznym symptomem zdrady są także częste głuche telefony lub niechęć partnera do rozmowy przez komórkę w obecności żony. Dziwne wydają się również sesemsy przychodzące nad ranem lub częste pomyłki.

Zabezpieczony komputer. Niepokój powinny wzbudzić różne zabezpieczenia, które nagle pojawiły się w komputerze partnera – hasła do poczty czy kont internetowych. Jeżeli mężczyzna zdradza będzie też czyścił historię przeglądanych stron, czatów i rozmów na gg.

Ślady na ubraniu. Oczywiście trzeba też zwrócić uwagę na wszelkie ślady na jego ubraniu – włosy, ślady szminki lub zapach kobiecych perfum.

Ostrzeżenia znajomych. Warto sprawdzić wszystkie sugestie ze strony znajomych, którzy widzieli męża w towarzystwie z inną kobietą, zwłaszcza jeśli twierdzą, że byli świadkami intymnych gestów.

Nieuzasadniona zazdrość. Często osoba zdradzająca, zwłaszcza mężczyzna, staje się nadmiernie podejrzliwa w stosunku do swojego partnera. Wybuchy zazdrości mogą być sygnałem, że partner sam ma nieczyste sumienie.


Mam ochotę na zdradę! Jak sobie z tym poradzić?
Czy powiedzieć żonie o zdradzie?
Śniłaś, że mąż Cię zdradza? Zobacz, co taki sen znaczy
On mnie okłamuje? Co robić?
Zdrada emocjonalna vs fizyczna? Czym się różnią i która gorsza?
 Co zrobić, kiedy zdradziłam chłopaka ze swoim byłym?
3
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.