Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Zdrada » Objawy zdrady, Pierwsze oznaki zdrady – lista

To powinno Cię zaniepokoić - pierwsze oznaki zdrady

Informacje o poradzie

AgnieszkaAgnieszka

autor porady:
Agnieszka Czarkowska

spec. działu: Miłość

dodano: 2011-12-22 13:00:49

wyświetleń: 7046

Słowa kluczowe

zobacz również

Zastanawiasz się, czy partner na pewno jest Ci wierny? Ciągle się spóźnia i nie potrafi wyjaśnić, dlaczego nie mogłaś się do niego dodzwonić przez dwie godziny? Uważaj! To mogą być pierwsze oznaki niewierności. Poznaj wszystkie niepokojące sygnały.

Zmiana w relacjach. Pierwszym niepokojącym objawem jest istotna zmiana we wzajemnych relacjach. Na przykład partner be powodu zaczyna prowokować kłótnie albo wręcz przeciwnie – ciągle przynosi kwiaty i prawi komplementy. Może to oznaczać, że albo chce zrzucić całą odpowiedzialność za romans na „żonę, która go nie rozumie” albo ma poczucie winy i chce wynagrodzić swojej kobiecie własną niewierność.

Metamorfoza wyglądu. Równie istotną rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę, jest nagła zmiana aparycji. Najczęściej zdradzający partner zaczyna o siebie nadmiernie dbać. W jego szafie pojawiają się nowe koszule, ciągle biega do fryzjera i trenuje na siłowni.

Zmiany zwyczajów. Kolejny symptom, który może świadczyć o zdradzie, to dziwne zmiany w dotychczasowym trybie życia partnera. Na przykład nigdy nie znosił sztuki współczesnej i wolny czas spędzał głównie na oglądaniu sportu, a niespodziewanie wybiera się na wystawę malarstwa albo zaczyna uprawiać jogę.

Ciągłe wyjścia. Niepokojące są również ciągłe wyjścia, nieustanne wyjazdy służbowe i spóźnienia. Taka sytuacja może budzić podejrzenia zwłaszcza, kiedy okaże się, że na przykład partner twierdzi, iż przez cały czas był w pracy, a tymczasem kiedy kobieta zadzwoni do biura, okaże się, że miał wolny dzień.

Głuche telefony. Klasycznym symptomem zdrady są także częste głuche telefony lub niechęć partnera do rozmowy przez komórkę w obecności żony. Dziwne wydają się również sesemsy przychodzące nad ranem lub częste pomyłki.

Zabezpieczony komputer. Niepokój powinny wzbudzić różne zabezpieczenia, które nagle pojawiły się w komputerze partnera – hasła do poczty czy kont internetowych. Jeżeli mężczyzna zdradza będzie też czyścił historię przeglądanych stron, czatów i rozmów na gg.

Ślady na ubraniu. Oczywiście trzeba też zwrócić uwagę na wszelkie ślady na jego ubraniu – włosy, ślady szminki lub zapach kobiecych perfum.

Ostrzeżenia znajomych. Warto sprawdzić wszystkie sugestie ze strony znajomych, którzy widzieli męża w towarzystwie z inną kobietą, zwłaszcza jeśli twierdzą, że byli świadkami intymnych gestów.

Nieuzasadniona zazdrość. Często osoba zdradzająca, zwłaszcza mężczyzna, staje się nadmiernie podejrzliwa w stosunku do swojego partnera. Wybuchy zazdrości mogą być sygnałem, że partner sam ma nieczyste sumienie.


Podejrzewasz, że mąż Cię zdradza? Sprawdź jak możesz to udowodnić!
Zdradziłeś na kawalerskim? Co możesz zrobić?
Uczymy, jak rozpoznać zdrajcę
Zdrada w sanatorium - czy to możliwe?
Czy powiedzieć żonie o zdradzie?
Zdradził Cię? Odbuduj wiarę w siebie!
3
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.