Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Zdrada » Zdradziłam chłopaka z byłym, Co zrobić, kiedy zdradziłam chłopaka ze swoim byłym

Co zrobić, kiedy zdradziłam chłopaka ze swoim byłym?

Informacje o poradzie

AgnieszkaAgnieszka

autor porady:
Agnieszka Czarkowska

spec. działu: Miłość

dodano: 2011-12-28 13:37:19

wyświetleń: 4879

Słowa kluczowe

zobacz również

Zdrada z byłym partnerem stawia obecny związek pod znakiem zapytania. W takiej sytuacji pojawia się wiele wątpliwości: czy na pewno poprzednia relacja jest już przeszłością? Co oznacza dla obecnego związku? Jak powinnaś się zachować, gdy zdradziłaś chłopaka z byłym?

Stara miłość nie rdzewieje. Jeżeli zdradziłaś partnera z byłym chłopakiem, najczęściej oznacza to, że coś nadal między Wami iskrzy. Oczywiście zawsze mamy pewien sentyment do starej miłości, łączą nas w końcu wspólne wspomnienia. Jednak pójście do łóżka z byłym chłopakiem to coś znacznie więcej niż tylko nostalgia za przeszłością. Być może uczucie pomiędzy Wami nigdy nie wygasło, a rozstanie tylko podsyciło żar emocji. Co więcej, zdrada z byłym czasami sygnalizuje, że to obecny związek jest pomyłką i rozstanie było błędem.

Tajemnice sypialni. Seks z byłym chłopakiem może też również oznaczać, że pomimo iż dawne uczucie wygasło, pozostało wzajemne pożądanie. Jest tak zwłaszcza wtedy, gdy intymność z obecnym partnerem nie przynosi kobiecie pełnej satysfakcji. Być może  ex-chłopak był bardziej czuły, delikatny i dbał o odpowiednią grę wstępną. Możliwa jest również sytuacja odwrotna – dziewczyna oczekuje w sypialni od mężczyzny większej stanowczości i ostrzejszych pieszczot, czyli tego, co dawał jej były. Tymczasem obecny partner ma zupełnie odmienny temperament. Zdrada z byłym jest na pewno dla kobiety dobrą okazją do refleksji nad własnymi oczekiwaniami względem seksu.

Co to oznacza dla nas? Takie okoliczności zdrady na pewno będą trudne do zaakceptowania dla obecnego partnera. Mężczyźni z reguły są trochę zazdrośni o przeszłość swojej dziewczyny, dlatego tym bardziej jest im ciężko przyjąć do wiadomości, że partnerka  zdradziła ich z byłym. Obecny partner może tę sytuację zinterpretować jako negatywną ocenę własnej osoby. Skoro dziewczyna poszła do łóżka z byłym, to znaczy, że on nie sprawdzili się w roli kochanka lub przynajmniej wypadł gorzej. W obliczu odwiecznej rywalizacji wśród męskiej części ludzkości, takie doświadczenie jest dla zdradzonego chłopaka szczególnie dotkliwe.

Uwaga:

Wydaje się zatem, że jeśli dziewczyna zdradza chłopaka z byłym partnerem, być może trudno określić, co to oznacza dla jej relacji z poprzednim kochankiem, natomiast dla obecnego związku to raczej nie wróży nic dobrego. Świadczy bowiem jeśli nie o niewygasłym uczuciu, to na pewno o braku wewnętrznej gotowości na nowy związek.

Mam ochotę na zdradę! Jak sobie z tym poradzić?
Chcesz zapobiec zdradzie? O tym musisz pamiętać!
Co zrobić, kiedy zdradziłam męża z jego przyjacielem?
Czy warto mścić się za zdradę?
Zdrada niejedno ma imię. Rodzaje zdrady
Jak odbudować zaufanie po zdradzie?
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.