Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Uwodzenie » Uwodzenie mężczyzn - porady, Jak uwieść faceta

Uwodzenie mężczyzn - jak czytać w ich myślach

Opanowanie sztuki uwodzenia mężczyzn stanowi pragnienie wielu kobiet. Chcemy znać jego potrzeby, myśli, pragnienia – tak, by móc sprawić, że będziemy dla niego atrakcyjne i pociągające. Pragnienie manipulacji płcią przeciwną od zawsze było marzeniem kobiet. Czy da się czytać w jego myślach?

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co chcemy osiągnąć i w jaki sposób postrzegamy płeć przeciwną. Schematów może być wiele. Mężczyźni to jednak coś więcej niż zbiór osobników tej samej płci, na których można wpływać i czytać w ich myślach. Różni mężczyźni są podatni na działania i cechy kobiet. Sprawa nie jest tak jednoznaczna, jak mogłoby się wydawać.

Jeżeli pragniemy uwieść mężczyznę na jedną noc – nie będzie to zadaniem skomplikowanym. Wystarczy uśmiech, spojrzenie lub jeden gest w ich stronę. Nie trzeba wówczas nawet czytać w jego myślach.

Jeśli mamy inne zamiary, jesteśmy zainteresowane mężczyzną jako naszym ewentualnym partnerem, chcemy go lepiej poznać i zaciekawić swoją osobą, wówczas zadanie jest bardziej skomplikowane, może stać się nawet wyzwaniem.

Pierwszą ważną kwestią jest zdanie sobie sprawy, że w subtelnych sprawach damsko–męskich nie możemy działać na zasadzie przymusu. Nie można poddać się uczuciu presji wynikającej z postawionego sobie celu zdobycia mężczyzny, ani nie traktuj porażki jako osobistego niepowodzenia. Kwestia uczuć jest delikatna, wszystko przebiega swoim torem i czasem nie przeskoczymy barier. Nie ma to nic wspólnego z tym, czy jesteśmy atrakcyjne, czy też nie, czy potrafimy zainteresować sobą mężczyznę itd. Jeśli podejdziesz do sprawy „na luzie”, efekty będą lepsze. Człowiek zrelaksowany bowiem sprawia wrażenie sympatycznego i ciekawego.

Trudno czytać w myślach drugiego człowieka. Jeśli interesuje cię dany mężczyzna, nie pokazuj po sobie, że masz do niego skłonność, a raczej postaraj się nawiązać przyjacielską relację. To dobry początek. Kiedy mężczyzna widzi za wcześnie, że podoba się kobiecie, może nie wziąć tego zainteresowania poważnie. Sprawmy na początek, żeby nas polubił i zobaczymy, jak wydarzenia się potoczą.

Oczywiście nie zaszkodzi ładnie wyglądać i uśmiechać się. Miła aparycja i sympatyczny wyraz twarzy zawsze przynoszą dobre rezultaty. Każdy mężczyzna, bez wyjątku, jest wrażliwy na kobiece piękno i wdzięk.

Znajdź wspólne zainteresowania i tematy. Nic tak nie zbliża ludzi, jak podobny sposób patrzenia na świat i te same upodobania.

Nie zagaduj go jednak na śmierć. Bądź trochę tajemnicza. Nie otwieraj się na początku znajomości za bardzo. Intryguj sobą i pobudzaj jego ciekawość.

Każda z nas jest inna i każda ma swoje wypracowane metody subtelnego uwodzenia. Nie bądź nigdy zbyt ostentacyjna. Poważni mężczyźni, szukający związku, nie będą tym zainteresowani.


Powiedz nudzie NIE! Zaskocz swojego faceta
Jak grać we flirt towarzyski?
Co lubią w kobietach mężczyzni? Oto odpowiedź
Kompleksowy paraliż - przezwycięż kompleksy!
Jak go zdobyć?  - jak rozkochać w sobie chłopaka
Koniec szarej myszki! Kurs uwodzenia dla nieśmiałych
2
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.