Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Uwodzenie » Uwodzenie mężczyzn - porady, Jak uwieść faceta

Uwodzenie mężczyzn - jak czytać w ich myślach

Opanowanie sztuki uwodzenia mężczyzn stanowi pragnienie wielu kobiet. Chcemy znać jego potrzeby, myśli, pragnienia – tak, by móc sprawić, że będziemy dla niego atrakcyjne i pociągające. Pragnienie manipulacji płcią przeciwną od zawsze było marzeniem kobiet. Czy da się czytać w jego myślach?

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co chcemy osiągnąć i w jaki sposób postrzegamy płeć przeciwną. Schematów może być wiele. Mężczyźni to jednak coś więcej niż zbiór osobników tej samej płci, na których można wpływać i czytać w ich myślach. Różni mężczyźni są podatni na działania i cechy kobiet. Sprawa nie jest tak jednoznaczna, jak mogłoby się wydawać.

Jeżeli pragniemy uwieść mężczyznę na jedną noc – nie będzie to zadaniem skomplikowanym. Wystarczy uśmiech, spojrzenie lub jeden gest w ich stronę. Nie trzeba wówczas nawet czytać w jego myślach.

Jeśli mamy inne zamiary, jesteśmy zainteresowane mężczyzną jako naszym ewentualnym partnerem, chcemy go lepiej poznać i zaciekawić swoją osobą, wówczas zadanie jest bardziej skomplikowane, może stać się nawet wyzwaniem.

Pierwszą ważną kwestią jest zdanie sobie sprawy, że w subtelnych sprawach damsko–męskich nie możemy działać na zasadzie przymusu. Nie można poddać się uczuciu presji wynikającej z postawionego sobie celu zdobycia mężczyzny, ani nie traktuj porażki jako osobistego niepowodzenia. Kwestia uczuć jest delikatna, wszystko przebiega swoim torem i czasem nie przeskoczymy barier. Nie ma to nic wspólnego z tym, czy jesteśmy atrakcyjne, czy też nie, czy potrafimy zainteresować sobą mężczyznę itd. Jeśli podejdziesz do sprawy „na luzie”, efekty będą lepsze. Człowiek zrelaksowany bowiem sprawia wrażenie sympatycznego i ciekawego.

Trudno czytać w myślach drugiego człowieka. Jeśli interesuje cię dany mężczyzna, nie pokazuj po sobie, że masz do niego skłonność, a raczej postaraj się nawiązać przyjacielską relację. To dobry początek. Kiedy mężczyzna widzi za wcześnie, że podoba się kobiecie, może nie wziąć tego zainteresowania poważnie. Sprawmy na początek, żeby nas polubił i zobaczymy, jak wydarzenia się potoczą.

Oczywiście nie zaszkodzi ładnie wyglądać i uśmiechać się. Miła aparycja i sympatyczny wyraz twarzy zawsze przynoszą dobre rezultaty. Każdy mężczyzna, bez wyjątku, jest wrażliwy na kobiece piękno i wdzięk.

Znajdź wspólne zainteresowania i tematy. Nic tak nie zbliża ludzi, jak podobny sposób patrzenia na świat i te same upodobania.

Nie zagaduj go jednak na śmierć. Bądź trochę tajemnicza. Nie otwieraj się na początku znajomości za bardzo. Intryguj sobą i pobudzaj jego ciekawość.

Każda z nas jest inna i każda ma swoje wypracowane metody subtelnego uwodzenia. Nie bądź nigdy zbyt ostentacyjna. Poważni mężczyźni, szukający związku, nie będą tym zainteresowani.


Jak oczarować mężczyznę na randce?
O czym rozmawiać na pierwszej randce? Zobacz film!
Dziewczyna się nie odzywa - dlaczego ona nie dzwoni?
Jak poderwać chłopaka przez internet?
Nie wiesz, jak to zrobić? Sprawdź, jak się całować z dziewczyną (+film)
Jak usidlić zamężnego faceta?
2
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.