Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Uwodzenie » Całowanie się z chłopakiem, Jak się całować z chłopakiem pierwszy raz

Jak się całować z chłopakiem pierwszy raz? Zobacz film!

Jeżeli nigdy wcześniej nie całowałaś się z chłopakiem, nie musisz się tym niepotrzebnie stresować. Wystarczy poznać tylko kilka podstawowych zasad, a drzwi prowadzące do nieznanej przyjemności staną przed tobą otworem.

Przede wszystkim pamiętaj, że każdy został przez naturę wyposażony w naturalne predyspozycje do pocałunku. Jeśli znajdujesz się sam na sam z chłopakiem, który bardzo Ci się podoba, w tle gra romantyczna muzyka, a Ty siedzisz blisko niego, z pewnością odczuwasz chęć obdarzenia go pocałunkiem.

Do pierwszego razu w tej dziedzinie warto wykorzystać właśnie takie spontaniczne okoliczności. Nie poczujesz wtedy zbędnego skrępowania lub stresu, wręcz przeciwnie, z pewnością na długo zapamiętasz to doświadczenie. O tym, że tak często wspominamy nasze pierwsze pocałunki, nie decyduje wcale fakt, że były one doskonałe, ale ogromne emocje, jakie im towarzyszyły. Jest to rodzaj wtajemniczenia w fascynujący świat fizyczności.

Z jednej strony ogromną rolę odgrywają tu czynniki czysto erotyczne, z drugiej natomiast za pomocą pocałunku wyrażamy naszą miłość i zaangażowanie. Właśnie doświadczenie tego niesamowitego połączenia decyduje o tym, że ludzie tak bardzo lubią się całować. Może się zdarzyć, że to chłopak wykona pierwszy krok do pocałunku, wtedy pozwól mu, aby Cię prowadził jak w tańcu.

Kiedy zacznie delikatnie dotykać wargami twoich ust, delikatnie je rozchyl i pozwól, by wsunął w nie swój język. Teraz Ty z kolei przejmij inicjatywę, oddawaj pocałunki, dotknij językiem jego warg, pieść nim wszystkie zakamarki w jego ustach. Delikatnie possij jego wargi, a potem wróć do nieśmiałego muskania ustami. Jednocześnie możecie się obejmować, przytulać, szeptać czułości.

Spróbuj nie myśleć o tym, jaki ruch wykonasz za chwilę i czy powinnaś to zrobić. Wraz z pierwszym pocałunkiem poznasz tajemniczą mowę ciała, która bez udziału słów podpowie Ci, jaki ma być następny krok. Kiedy będziesz już miała za sobą to doświadczenie, z pewnością zrozumiesz, dlaczego zakochani potrafią się całować całymi godzinami.

Nie planuj więc dokładnie wszystkiego przed pierwszym pocałunkiem, nie układaj w głowie szczegółowego scenariusza zdarzeń. Kiedy nadejdzie odpowiednia chwila, na pewno będziesz o tym wiedzieć i zrobisz wszystko doskonale. Jedyne, co jest w tym momencie ważne, to odpowiedni chłopak obok i postępowanie zgodnie z podpowiedziami kobiecej intuicji.

Aby dowiedzieć się więcej, zobacz film - YouTube:


Jak poprosić o chodzenie?
Jak oczarować mężczyznę na randce?
Nie wiesz, jak to zrobić? Sprawdź, jak się całować z dziewczyną (+film)
Jak flirtować z mężczyzną - jak go poderwać
Jak się nauczyć całować? Zobacz film na temat pocałunków!
Romans z mężatką? Zobacz, co robić
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.