Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Jak zrobić malinkę?, Malinka na szyi

Zostaw znak miłości - malinka na szyi

Kiedy para przeżywa pierwsze miłosne uniesienia, poziom emocji bywa tak duży, że partnerzy pragną, by ich wzajemne pieszczoty zostały w jakiś sposób upamiętnione. Najbardziej popularnym pomysłem w tym względzie jest zrobienie ukochanemu czy ukochanej malinki. Tę pikantną pamiątkę po chwilach namiętności najczęściej zostawia się na szyi. Jak zrobić malinkę?

Zgoda partnera. Zanim zdecydujesz się zostawić na szyi swojego chłopaka miłosny znak, upewnij się, czy nie ma on nic przeciwko temu. Szyja to dość widoczne miejsce, dlatego nie każdy chce na niej nosić czerwone znamię. Nawet jeśli poniosą Cię emocje, spróbuj nad sobą zapanować na tyle, żeby zapytać go o zgodę.

Namiętna atmosfera. Jeśli Twojemu ukochanemu spodoba się pomysł, nie wcielaj go w życie na chłodno. Poczekaj aż zaczniecie się całować i pieścić. Malinka to przede wszystkim znak wielkiej namiętności, spraw więc, by przypominał Wam o cudownych, wspólnie spędzonych chwilach.

Krok po kroku. Zanim przystąpisz do dzieła, dokładnie przemyśl kolejne etapy zaplanowanej pieszczoty. Po pierwsze, musisz wybrać najbardziej odpowiednie miejsce. Najlepiej jeśli nie będzie to blisko tętnicy ani tuż przy przełyku, ponieważ te obszary są najbardziej wrażliwe na ból. Potem przyłóż usta do jego szyi i obejmij nimi szczelnie niewielki kawałek skóry. Następnie poliż lekko tę okolicę i ogrzej ją swoim ciepłym oddechem. Teraz przystąp do ostatniego etapu, czyli delikatnie, ale stanowczo zassij skórę partnera. Potem rozluźnij usta i możesz już podziwiać swoje dzieło.

Dyskrecja i ostrożność. Najlepiej jeśli zrobiona przez Ciebie malinka nie przybierze gigantycznych rozmiarów i będzie się znajdowała w dyskretnym miejscu. Niekoniecznie cały świat musi się od razu dowiedzieć o łączącej Was namiętności. Wystarczy, że będzie to dowód zmysłowego szaleństwa. Ważne również, by podczas robienia malinki nie sprawić ukochanemu wielkiego bólu. Jeśli zabierzesz się do rzeczy ze zbyt wielkim zapałem, zamiast zmysłowej malinki, na szyi chłopaka zostanie jedynie ślad po ugryzieniu. Takie miejsce nie tylko nie będzie wyglądać estetycznie, ale również może wywoływać nieprzyjemne wspomnienia.

Uwaga:

Malinki to niejako znak wywoławczy wszystkich młodych i zakochanych par. Ich robienie dostarcza obojgu partnerom wiele przyjemności. Jeśli tylko wykonuje się je z uczuciem i delikatnością, stanowią one świetną erotyczną zabawę, która łączy w sobie zarówno młodzieńczą niewinność, jak i dojrzałą namiętność.

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.