Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Nietypowe pozycje, Urozmaicenie w seksie

Urozmaicenie w seksie... A może nietypowe pozycje?

Czasami lubimy schabowego z ziemniakami, a czasami mamy ochotę na coś bardziej wyszukanego czy egzotycznego.

Podobnie jest w sypialni. Jeżeli wypróbowaliście już większość znanych układów seksualnych, a Wasz apetyt jest wciąż daleki od zaspokojenia, wypróbujcie te cztery nietypowe pozycje, a być może dodadzą one trochę pikanterii Waszemu łóżkowemu repertuarowi.

Odwrócony misjonarz

Kobieta leży na plecach z głową między stopami partnera, on zaś układa się na miednicy partnerki tak, by jego tułów znajdował się między jej udami. Ponieważ kobieta ma najłatwiejszy dostęp i najlepszy widok na całą sytuację – to ona wprowadza partnera do swojej pochwy.

Penetracja w tej pozycji nie jest dla mężczyzny zbyt głęboka i intensywna, ale kobieta może pobudzać partnera dodatkowo zaciskając i rozluźniając mięśnie Kegla i pieszcząc jego pośladki i jądra.

Zalety tej pozycji: Mimo iż przyjęcie tej pozycji może być trochę czasochłonne, to przyjemność wynikająca z niej jest na pewno obopólna. Kobieta odkrywa nowe doznania płynące z innego kąta penetracji, ma również łatwy dostęp do swojej łechtaczki. Z kolei mężczyzna, który lubi pieszczoty jąder, prostaty i pośladków, odnajdzie nowe sposoby stymulacji i całkiem inną drogę do orgazmu.

Pozycja na połowę taczki

Kobieta w pozycji stojącej pochyla się do przodu i opiera dłonie na podłodze. W tym czasie mężczyzna stojący za jej plecami unosi jej jedną nogę, zarzuca na swoje ramię (ewentualnie na biodro) i wchodzi w partnerkę od tyłu. Można ją wykonać również w pozycji klęczącej.

Zalety tej pozycji: O niebo lepsza niż „na pieska”.  Mężczyzna, obok głębokiej penetracji, ma wspaniały widok na kobiece pośladki i łatwy dostęp do jej łechtaczki i pochwy – czyli to co kobiety lubią najbardziej.


Pozycja na żółwia

Partnerzy siedzą naprzeciwko siebie. Kobieta trzyma swoje stopy na torsie mężczyzny a ten, poruszając się w niej, równocześnie pięści stopami jej sutki (tak, dobrze przeczytaliście). By zachować równowagą, partnerzy trzymają się mocno za ręce, nadgarstki lub ramiona i odchylają lekko do tyłu. Oczywiście możecie sobie darować całe to pieszczenie stopami partnera i zastosować uproszczoną wersję, w której parter siedzi oparty plecami o ścianę, a jego nogi są wyprostowane, leży w lekkim rozkroku.

Zalety tej pozycji: Mimo że seks na żółwia nie dostarcza zbyt wielu fajerwerków i nie jest za bardzo dynamiczną pozycją, to wywołuje wspaniałe poczucie intymności i bliskości partnerów.

Pozycja na pająka

Pozycję na pająka partnerzy rozpoczynają siadając naprzeciwko siebie. Kobieta jako pierwsza odchyla się do tyłu i kładzie na plecach, a mężczyzna usadowiwszy się między jej nogami, rozpoczyna penetrację. Następnie sam odchyla się do tyłu i utrzymując erekcję wewnątrz jej ciała, kładzie się powoli na plecy. By prawidłowo wykonać tę pozycję, oboje partnerzy powinni leżeć płasko na łóżku między swoimi nogami, stykając się pośladkami. By poprawić jakość pozycji mogą dodatkowo zgiąć kolana, by złapać się czegoś w trakcie poruszania. Następnie rozpoczynają stosunek poruszając, chwiejąc i kręcąc pośladkami.


Zalety tej pozycji: Hm, kto wie – może sami jakieś znajdziecie?

Podobne porady:

2
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.