Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Gra wstępna przed seksem, Gra wstępna - pieszczoty

Sprawdzone sposoby na grę wstępną

Mistrzowska ars amandi opiera się przede wszystkim na grze wstępnej. Dobrzy kochankowie potrafią uczynić z niej prawdziwą sztukę. Gra wstępna to nie tylko inicjacja erotycznego spotkania, ale także istotny składnik uwodzenia w ogóle. Nie musi się ona odbywać przecież w sypialni, ani też dopiero na moment przed seksualnym finałem. Wręcz przeciwnie, gra wstępna najbardziej fascynująca bywa kiedy towarzyszy zwyczajnym czynnościom dnia codziennego.

Niczym wytrawna przystawka do kolacji, daje przedsmak przyszłej rozkoszy. Skarbnica możliwych pomysłów w tej materii wydaje się niewyczerpana. Już namiętne spojrzenia ukradkowo wymieniane przez kochanków podczas towarzyskiego spotkania pobudzają ich erotyczną wyobraźnię. Jeszcze większe wrażenie wywierają przelotne dotknięcia odsłoniętej skóry lub pozornie przypadkowe nachylenie się nad partnerem i muśnięcie jego szyi gorącym oddechem. Jeżeli zaś mamy komfortowe warunki i znajdujemy się sam na sam w domu, atmosferę może podgrzać wspólna kąpiel lub prysznic.

Mydlenie ciała partnera, spłukiwanie go na przemian ciepłym i zimnym strumieniem wody, a jednocześnie unikanie miłosnego zespolenia z pewnością doprowadzi pożądanie do granic wytrzymałości. Wskazany jest również element zaskoczenia, na przykład kobieta może niespodziewanie zrobić przed swoim ukochanym striptiz, a on w zamian czule wykona erotyczny masaż. W tym ostatnim może pomóc pięknie pachnący olejek eteryczny lub dla spragnionych mocniejszych wrażeń - kostki lodu. W celu silniejszego pobudzenia zmysłów mężczyzna może zawiązać kobiecie oczy, by nie była pewna, które miejsce tym razem stanie się obiektem pieszczot.

Elementem bardziej zaawansowanej gry wstępnej często staje się także miłość francuska. Język i usta są bowiem nieocenionym źródłem erotycznej rozkoszy, a zarówno dawanie jak i przyjmowanie tego typu pieszczot sprawia obu stronom prawdziwą frajdę. Pomysł na zainicjowanie seksu zależy przede wszystkim od naszego nastroju, kiedy mamy bowiem ochotę na beztroską zabawę, początkiem zbliżenia może się stać na przykład bitwa na poduszki. Kiedy natomiast pragniemy czegoś bardziej wyrafinowanego, możemy sięgnąć po erotyczne gadżety, kulinarne afrodyzjaki czy romantyczną muzykę. Ważne, żebyśmy znaleźli w tym temacie wspólny język, który niekoniecznie będzie się opierał na słowach, ale na pozawerbalnym dopasowaniu naszych ciał.

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.