Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Seks w łazience , Jak uprawiać seks w łazience

Seks w łazience - jak się kochać w wannie?

Łazienka jest niezwykle podniecającym miejscem do uprawiania seksu. Wygodna wanna z gorącą wodą pachnącą eterycznymi olejkami albo przeciwnie – ciasny prysznic i widok mokrego ciała ukochanego czy ukochanej z pewnością na każdego podziałają niezwykle pobudzająco. Wystarczy zastosować jeszcze kilka sprawdzonych pomysłów, by gorący seks w łazienkowej scenerii okazał się niezapomnianym przeżyciem.

Łazienka umożliwia uprawianie seksu na wiele różnych sposobów. Szalenie podniecającą pozycją dla obojga kochanków jest kochanie się pod prysznicem na stojąco od tyłu. Kobieta opiera się rękami o zimne płytki, a mężczyzna znajdujący się za jej plecami wchodzi w nią, jednocześnie pieszcząc i masując jej piersi. Wszystko to zaś odbywa się pod ciepłymi strumieniami wody, która relaksuje kochanków oraz nadaje ich ciałom podniecającego wyglądu. Wspólny prysznic można potraktować jako okazję do namiętnego, szybkiego seksu z maksymalnie skróconą grą wstępną. Woda i żel czy mydło ułatwią mężczyźnie błyskawiczne wsunięcie penisa do pochwy partnerki, a cała sytuacja może przerodzić się w pikantną erotyczną zabawę.

seks w łazienceFot. photoxpress.com

Prysznic warto również potraktować jako gadżet w grze wstępnej. Mężczyzna za pomocą strumienia wody może pieścić erogenne okolice ciała swojej partnerki. Po takim wprowadzeniu warto zaś wypróbować nieco inną pozycję, czyli seks na stojąco od przodu. Kochanek może unieść swoją partnerkę, która tym razem opierając się plecami o ściany kabiny, oplata nogami biodra mężczyzny. Trzeba w tym przypadku jednak bardzo uważać, by się przypadkiem nie pośliznąć i nie stracić równowagi.

Z kolei wanna nastraja raczej do długich i romantycznych pieszczot. Jeśli na dodatek zastąpimy elektryczne światło pięknymi świecami, wspólna kąpiel może przerodzić się w prawdziwą zmysłową ucztę. Pozycją niejako wymuszoną przez seks w wannie jest ułożenie, w którym kochankowie siedzą twarzą do siebie. Dzięki temu podczas miłosnego zespolenia mogą się namiętnie całować i nawzajem obserwować swoje reakcje.

Oczywiście seks w łazience niekoniecznie musi się wiązać z używaniem wody. Trzeba wykorzystywać tu wszystkie możliwości, jakie daje nam łazienkowe wyposażenie. Można więc na przykład kochać się na pralce. Innym niezwykle pikantnym wariantem jest z kolei uprawianie seksu z jednoczesnym obserwowaniem swojego odbicia w lustrze. Opcja ta jest szczególnie podniecająca, jeśli partnerzy kochają się od tyłu. Normalnie nie widzą oni bowiem w takiej sytuacji swoich twarzy, tymczasem lustro umożliwia wzajemne oglądanie wszystkich reakcji.

Seks w łazience może szalenie pobudzić u nas pomysłowość w dziedzinie erotyki, a co za tym idzie, wzbogacić naszą łóżkową relację.

 

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.