Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Seks oralny techniki, Pozycje w seksie oralnym

Seks oralny? Sprawdź techniki!

Uwielbiacie z partnerem seks oralny, ale skończyły się Wam pomysły? Wypróbujecie przedstawione poniżej pozycje, by pozbyć się nudy i monotonii z Waszej sypialni.

Dla Ciebie

Drive- thru
Twój mężczyzna siedzi na podłodze ze skrzyżowanymi nogami, a Ty stojąc nad nim w lekkim rozkroku, pozwalasz mu się pieścić, kontrolując przy tym obszar rozkoszy poprzez lekkie ruchy miednicy w przód i tył.

Mechanik
Połóż się na plecach i przyciągnij wyprostowane nogi do klatki piersiowej, na ile tylko potrafisz. Pozwól klęczącemu mężczyźnie rozkoszować się Twoimi miejscami rozkoszy i pieścić jednocześnie całe Twoje ciało

Zakazany owoc
Poddaj się swojemu mężczyźnie. Połóż się na brzuchu i rozłóż nogi. Unieś pupę lekko do góry, bądź wsuń pod biodra poduszkę. Pozwól klęczącemu za Tobą partnerowi penetrować językiem różne zagłębienia Twojego ciała, a sama czerp przyjemność z zaufania, jakim go obdarzasz.

Dla niego

Bezpośrednio do ust
Z poduszką pod głową połóż się wygodnie na plecach, ugnij nogi. Pozwól mężczyźnie dosiąść się na wysokości klatki piersiowej i z głową między jego udami daj mu rozkosz, o której będzie pamiętać tygodniami. Fakt, że może kontrolować tempo pieszczot, da mu dodatkowy powód satysfakcji.

Oralne obserwacje
Twój ukochany siedzi na skraju łóżka z rozchylonymi nogami, kiedy Ty klęczysz przed nim i obdarzasz go oralnymi pieszczotami. Możesz na przemian pieścić jego penisa i mosznę ustami i dłonią. Jest to niezwykle podniecająca dla niego pozycja, gdyż może obserwować z góry toczącą się na dole akcję.

Pod biurkiem
Wstrząśniesz jego światem. Pozwól mu stać, kiedy Ty – siedząc wygodnie na podłodze między jego nogami i lekko odchylając się w tył – pieścisz go oralnie. Pamiętaj, że przy tej pozycji Wasze ciała zwrócone są w tym samym kierunku, a nie naprzeciw siebie. Jeżeli różnica wzrostu jest znaczna, poproś, by Twój ukochany lekko zgiął nogi w kolanach.

Dla was

Odwrócone 69
Zaczyna się identyczne jak w wersji leżącej. Wraz z partnerem układasz ciało w kierunku przeciwnym do siebie. Twój mężczyzna leży na plecach, a ty dosiadasz go w pozycji odwróconego jeźdźca. Następnie partner obejmuję cię wokół dolnej części pleców i pomału podnosi się do pozycji siedzącej. Kiedy już ją osiągnie, wolno i delikatnie unosi się do pozycji pionowej.

Boczne 69
Odmiana pozycji 69, tyle że wykonywana jest na boku, z twarzą zwróconą w przeciwnym kierunku niż Twój partner. Odchylone do tyłu nogi odsłonią przed Wami wasze miejsca intymne. Pozycja ta jest wyjątkowo wygodna zarówno dla Ciebie, jak i Twojego ukochanego, dlatego raz wypróbowana, może stać się częstym elementem Waszej gry wstępnej.

Bez twarzy
Stań z rozsuniętymi nogami przed siedzącym w rozkroku partnerze, tak, by Twoje pośladki znalazły się na przed jego twarzą. Pochyl się do przodu i dotknij podłogę dłońmi. Opierając ciężar ciała na rękach, pieść oralnie ukochanego, kiedy on smakuje Twoją kobiecość.

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.