Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Sekrety wielokrotnych orgazmów, Wielokrotny orgazm

Sekrety wielokrotnych orgazmów (+ film)

Orgazm jest dobry. Orgazm jest wspaniały. A co powiesz na promocyjną ofertę: kilka w cenie jednego?

Orgazm wielokrotny jest następującą po sobie serią orgazmów w czasie jednego stosunku. Kobiety posiadają przy tym biologiczną przewagę nad mężczyznami, ponieważ ich pobudzenie seksualne obniża się znacznie wolniej i nie doświadczają one okresu refrakcji, (czas jaki upływa od ejakulacji do momentu uzyskanie gotowości do następnej). Kobiety po osiągnięciu orgazmu zachowują pewien poziom podniecenia seksualnego; stąd też żywo reagują na natychmiastową stymulacje łechtaczki, pochwy czy też punktu G. Nie znaczy to, że budowa fizjologiczna mężczyzn uniemożliwia im przeżywanie orgazmów wielokrotnych. Tyle, że mechanizm ich działania przebiega tu zupełnie inaczej, i inne praktyki seksualne je wywołują.

Skupmy się jednak na tobie.

Jeżeli nigdy nie przeżyłaś orgazmu wielokrotnego a miałabyś ochotę spróbować ( która by z nas nie miała) poniższe rady pomogą ci opanować tę trudną sztukę doznawania seryjnej radości: 
1) Poznaj własne ciało! - człowiek najpierw uczy się raczkować, dopiero później wstaje i chodzi. Musisz być zdolna do osiągania pojedynczego orgazmu zanim przyjmiesz ich cały pakiet. Poznaj własne ciało, zlokalizuj wszystkie  „namiętne” obszary, sprawdź jak reaguje na nie twoje ciało,  dowiedz się również, które punkty są dla niego całkowicie obojętne.

2) Trenuj! – nie ma nic za darmo. Samo leżenie na plecach z szeroko rozchylonymi nogami nie doprowadzi cię do krainy wielokrotnych orgazmów. Potrzebujesz dużo praktyki, zarówno sama jak i z partnerem by dostać do niej przepustkę. To jak nauka pierwszego orgazmu. Daj się ponieść swoim fantazjom, pieść swoją skórę, całuj; po prostu rób to wszystko, co cię podnieca. Używaj dużo nawilżaczy by wciąż sięgać po nowe orgazmy szczególnie w czasie, gdy stymulujesz swoją łechtaczką, pochwę czy też punkt G.

3) Nie pędź! – uprawiaj seks powoli; daj sobie czas na długą grę wstępną, szczególnie tę, która koncentruje się na stymulacji obszaru twojej łechtaczki.

4) Wyśpi się! – czasami warunkiem uniemożliwiającym nam przeżywanie wielokrotnych orgazmów jest brak dostatecznej ilości snu. Po osiągnięciu pierwszego orgazmu wiele kobiet odczuwa stan odprężenia. Są tak zrelaksowane, że pomału odpływają w sen. Ale ty, będąc wypoczęta, z ciałem tętniącym energią, może oprzeć się tej pokusie, i dalej pracować nad kolejnym orgazmem,…. i kolejnym… i jeszcze jednym.

5) Bądź cierpliwa – po pierwszym orgazmie, drugi przychodzi łatwiej. Kobiecie zajmuje 10-15 min by osiągnąć swój pierwszy orgazm. Jednak drugi może nastąpi już po pięciu minutach, trzeci – po dwóch. Kontynuuj tak długo, jak tylko masz ochotę.

6) Baw się – seks to przyjemność. Jeżeli nieudane próby zdobycia kilku szczytów naraz bawią cię i wyzwalają pozytywne chęci na dalszą walkę– kontynuuj, jeżeli jednak sytuacja staję dla ciebie nerwowa i stresująca – lepiej zaprzestań chwilowo działań i skup się na tym jednym szczycie. Orgazm wielokrotny nie jest ideałem, do którego musisz dążyć. Czasem zamiast kilku, lepiej jest mieć jedna potężny. Pamięta, to tylko jedna z form doznawania rozkoszy.

A oto film, w którym znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania na temat wielokrotnego orgazmu - Seksguru.pl (You Tube):

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.