Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Miłość francuska, Na czym polega seks francuski

Na czym polega miłość francuska? (+film)

Jeśli nasze dotychczasowe doświadczenia w sypialni nie były szczególnie urozmaicone, a my mamy ochotę na namiętny eksperyment, z pewnością dobrym pomysłem okaże się miłość francuska. Namiętne pocałunki przemieszczające się po szyi w dół mogą wyzwolić w nas pragnienie rozbudowania tej erotycznej gry i posunięcia się nieco dalej.

Miłość francuska to inaczej seks oralny, czyli taki sposób uprawiania miłości, w którym decydującą rolę odgrywają usta i język. Ich działalność nie ogranicza się zaś w tym przypadku tylko do okolic szyi czy dekoltu, ale obejmuje przede wszystkim okolice narządów płciowych. Dlatego dla własnego komfortu najlepiej przed uprawianiem seksu oralnego odpowiednio zadbać o higienę osobistą.

Można powiedzieć, że żadna inna technika erotyczna nie rozbudza zmysłów kochanków tak bardzo, jak tego typu pieszczoty. W miłości francuskiej zarówno mężczyzna, jak i kobieta mają spore pole do popisu. Kochanka może uczynić z tego punktu łóżkowego programu prawdziwą sztukę.

Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiła, powinna ująć palcami penis partnera, a następnie delikatnie przejechać po nim językiem raz z jednej, raz drugiej strony. Potem może wziąć męski członek w usta i powoli wykonywać ruchy wsuwania i wysuwania.

Na końcu zaś warto dołączyć namiętne podrażnianie tej okolicy językiem. Można swobodnie zmieniać intensywność pieszczot w zależności od reakcji partnera i oczywiście nie należy używać zębów.

Po tak namiętnym fellatio z pewnością również mężczyzna nabierze ochoty do pieszczenia kochanki w podobny sposób. Obiektem jego zainteresowania powinny stać się wargi sromowe, łechtaczka i okolice pochwy. Kochanek może pieścić te obszary, a także rozchylać mniejsze wargi sromowe i delikatnie wsuwać język do waginy partnerki. Nie powinien natomiast naciągać ustami kobiecych narządów ani wdmuchiwać powietrza do pochwy, gdyż może to być niebezpieczne.

Seks oralny na pewno dostarczy kochankom mocnych wrażeń sensualnych. Uruchamia on bowiem wiele zmysłów jednocześnie: działają tu bodźce wzrokowe, dotykowe, a także smak i zapach. Miłość francuska może doprowadzić partnerów na szczyt seksualnej rozkoszy, ale można ją również potraktować jako grę wstępną.

Jeszcze nie tak dawno ten typ kontaktów intymnych był uważany za perwersję, teraz natomiast wiele par nie wyobraża sobie udanego zbliżenia bez pieszczot oralnych. Z pewnością praktykowanie miłości francuskiej sprzyja pogłębieniu wzajemnej więzi.

Otwiera nas na potrzeby kochanka i uczy partnerów wzajemnego zaufania.

Uwaga:

Trzeba jednak mieć świadomość, że seks oralny uprawiany z przypadkowym partnerem niesie ze sobą zagrożenie zakażeniem wirusem HIV. Dlatego w takim przypadku zawsze należy pamiętać o prezerwatywie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do obejrzenia filmu - SeksGuru.pl:

 

Podobne porady:

3
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.