Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Jak zaskoczyć faceta w łóżku, Pomysły na udany seks

Jak zaskoczyć faceta w łóżku?

Seksuolodzy są zgodni co do jednej rzeczy - największym wrogiem udanego seksu w dłuższym związku jest łóżkowa monotonia. Dlatego jeśli kobieta pragnie być dla swojego partnera zawsze zmysłową i pociągającą kochanką, czasami powinna spróbować go czymś zaskoczyć. Niekoniecznie trzeba zaczynać od ciężkiego kalibru i od razu kupować kajdanki oraz zestaw pejczy. Panie powinny wykorzystywać w tej materii przede wszystkim te walory, w jakie obdarzyła je natura.

Podkreślenie własnej kobiecości za pomocą seksownej bielizny, obcasów i zmysłowych perfum z pewnością zadziała na każdego mężczyznę. Wszystkie kobiety, jeżeli tylko wykażą odrobinę chęci, potrafią stworzyć podniecającą atmosferę w łóżku. Atłasowa pościel, nastrojowa muzyka i jakiś apetyczny afrodyzjak w postaci truskawek czy pomarańczy z pewnością będą stanowić dla mężczyzny jasny erotyczny sygnał. Odwrócenie dotychczasowego przebiegu seksu - na przykład rozpoczęcie od odważnych i namiętnych pieszczot a zakończenie na nieśmiałych pocałunkach również może zrobić na mężczyźnie piorunujące wrażenie. Niesłychanie pobudzająco działają na panów eksperymenty w zakresie wypróbowywania nowych pozycji lub zaproponowanie nie praktykowanej dotąd formy miłości.

Przeważająca większość mężczyzn uwielbia pieszczoty oralne i wyraźna inicjatywa ze strony partnerki do zaspokojenia ich pożądania w ten właśnie sposób zostanie na pewno przyjęta z entuzjazmem. Zaskoczeniem może też być uprawianie seksu w nietypowym miejscu, na przykład w wannie, pod prysznicem lub na podłodze w salonie. Jeżeli kobiecie zależy na sprawieniu swojemu partnerowi wyjątkowej niespodzianki w związku z jakąś niecodzienną okazją, może całkowicie zmienić image i wcielić się w rolę seksownej postaci z męskich fantazji. W rankingu tych najpopularniejszych pierwsze miejsca zajmują pielęgniarki, policjantki i pokojówki. Można odegrać tu całą scenę aresztowania lub czułej opieki nad poszkodowanym pacjentem.

Zabawnym pomysłem będzie również zakupienie jakiegoś drobnego upominku z erotycznym podtekstem, na przykład fikuśnej męskiej bielizny. Podniecająco może podziałać także wymyślenie miłosnej gry w stylu rozbieranego pokera albo znanej butelki. Najważniejszą rzeczą jest unikanie zbytniej dosłowności, czyli bazowanie przede wszystkim na pobudzaniu męskiej wyobraźni. Panom chodzi bowiem naprawdę o to, żeby gonić króliczka, a nie go złapać.

Podobne porady:

5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.