Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » 69 pozycja, Jak wygląda pozycja 69

Jak wygląda pozycja 69?

Pozycja 69 jest jedną z najbardziej popularnych pozycji seksualnych, ponieważ umożliwia obu partnerom - zarówno dawcy jak i biorcy - czerpać radość z seksu oralnego w jednakowym czasie. Jest jedyną taką pozycją, choć może występować w różnych wariantach. Jako dodatkowy bonus oferuje możliwość zgłębienia innych intymnych zakątków ciała partnera zarówno w trybie manualnym jak też poprzez przedsięwziętą akcję analną.

Jak się ułożyć do pozycji 69?

Pozycja 69 oznacza, że oboje zadowalacie się nawzajem formując wasze ciała w liczbę 69. Jak wiadomo liczba sześć jest stojącą na rękach dziewiątką. Ułóżcie więc ciała w ten sposób, by twoja głowa znajdowała się na wysokości jego krocza, a twoje miejsca intymne były wyeksponowane przed jego twarzą. Najprościej zrobić to, gdy jedno z was położy się wygodnie na plecach a drugie usiądzie na pierwszym w pozycji odwróconego jeźdźca. Pozycję tę można również wykonać leżąc na boku w kierunku przeciwnym do siebie a nawet stojąc! W wersji klasycznej, to z was, które leży na plecach, powinno podłożyć pod głowę poduszkę. Byłoby niezwykle szkoda przerwać tak zajmującą sesję tylko dlatego, że rozbolała kogoś szyja.

Wielu ludzi uprawia seks w pozycji 69, ponieważ może jednocześnie dawać i przyjmować oralną rozkosz. Jednak pozycja ta oferuje znacznie więcej. Jednak jak przy każdym zbliżeniu, pozycja ta wymaga, abyście oboje czuli się naprawdę zrelaksowani. Dodatkowo jednak ty - jako kobieta musisz się czuć komfortowo we własnym ciele, gdyż 69 odsłania twojemu partnerowi wszystkie te części twojego ciała, które prawdopodobnie sama nigdy nie obejrzysz. Jeżeli jesteście fanami gadżetów erotycznych, pozycja ta jest idealna by wypróbować je w nowy ekscytujący sposób.


A może na stojąco?

Najwięcej przyjemności z pozycji 69 odniesiecie leżąc wygodnie na łóżku lub innej płaskiej powierzchni, możecie jednak spróbować opanować ten układ w pozycji stojącej. Początek zaczyna się identyczne jak w wersji leżącej. Układacie ciała w kierunku przeciwnym do siebie. Twój partner leży na plecach a ty dosiadasz go w pozycji odwróconego jeźdźca. Następnie partner obejmuję cię wokół dolnej części placów i pomału podnosi się do pozycji siedzącej. Kiedy już ją osiągnie, wolno I delikatnie unosi się do pozycji pionowej.

Istnieją też inne sposoby na osiągnięcie pozycji stojącej. Jednym z nich jest, kiedy leżysz na łóżku z głową swobodnie zwisająca przez krawędź łóżka, a twój partner rozszerzywszy nogi tak by jego krocze znajdowało się lekko powyżej twojej twarzy, pochyla się nad tobą i łapie cię poniżej kolan. Upewniwszy się, że twoje uda znajdują się na jego ramionach, przytrzymuje mocno twoje nogi, oplata nimi swoją szyję a następnie wolno podnosi się do pozycji stojącej.

Brzmi prosto? Poczekajcie aż wypróbujecie to w praktyce! Najlepszymi kandydatkami do tej wariacji są pary, w których partner jest raczej mężczyzną muskularnym. Musi mieć w sobie dość siły by utrzymać swoją partnerkę. Ona z kolei musi mu zaufać.

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.