Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Nakładka wibracyjna – jak działa, Jak używać nakładki wibracyjnej?

Jak używać nakładki wibracyjnej?

Intymne spotkanie we dwoje można urozmaicić za pomocą różnych erotycznych gadżetów. Jednym z nich jest powszechnie dostępna nakładka wibracyjna. Jakich doznań możemy się spodziewać, sięgając po ten rodzaj seksualnej zabawki i w jaki sposób jej używać? Warto poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie, nigdy nie wiadomo bowiem, kiedy okaże się ona przydatna…

Nakładka wibracyjna to niewielki przedmiot w kształcie pierścienia, który nakłada się na penisa w celu zwiększenia intensywności erotycznych doświadczeń. Zadaniem nakładki jest pobudzanie narządów płciowych zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Została ona wyposażona w małą bateryjkę, która wprawia gadżet w stan wibracji, ta zaś intensyfikuje doznania partnerów. Użytkownicy nakładki twierdzą jednak, że wpływa ona przede wszystkim na przyjemność partnerki.

Ważną zasadą stosowania nakładki jest odpowiedni sposób jej umieszczenia na penisie. Część gadżetu wyposażona w wibrującą perełkę powinna znajdować się na wierzchu penisa, to znaczy tak, aby nakładka pobudzała kobiecą łechtaczkę. Przedmiot ten można z powodzeniem wykorzystywać nie tylko do erotycznych pieszczot, ale także podczas penetracji. Istotne jest tu jednak zachowanie płynnych i umiarkowanych ruchów penisa. Zbyt gwałtowna penetracja pochwy może bowiem spowodować nie tylko zanik przyjemności płynącej z wibracji, ale także doprowadzić do zsunięcia się nakładki.

nakładka wibracyjnaFot. photoxpress.com

Nakładka wibracyjna pozostawia swobodę w wyborze antykoncepcji. Można ją bowiem stosować zarówno z prezerwatywą, jak i bez niej. Gadżet ten warto zastosować szczególnie w tym drugim przypadku, ponieważ seks z prezerwatywą zwykle nie dostarcza mężczyźnie takiej przyjemności, jak kochanie się bez tego zabezpieczenia. Dlatego nakładka może istotnie zwiększyć męskie doznania.

Istotą działania nakładki wibracyjnej jest mocna stymulacja narządów płciowych. Jedną z jej zalet stanowi niska cena i niemal powszechna dostępność. Jednak potencjalną wadą okazuje się stosunkowo krótki okres możliwości użytkowania. Nakładka działa bowiem jedynie około dwudziestu minut. Jest to więc gadżet przeznaczony na potrzeby jednego zbliżenia.

Nie wszyscy kochankowie będą zadowoleni z używania nakładki. Niektórzy narzekają na zbyt małą intensywność doznań. Inni (zwłaszcza mężczyźni) twierdzą, że ich życie erotyczne nie wymaga takiego urozmaicenia (ciekawe czego naprawdę obawiają się panowie?). Jeszcze inni są bardzo zadowoleni z urozmaicenia swojego seksu za pomocą tego gadżetu. Zdania zatem jak zwykle są podzielone, a wybór należy do nas samych.

 

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.