Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Seks przez telefon, Jak uprawiać seks przez telefon?

Erotyczne rozmowy - jak uprawiać seks przez telefon

Kiedy nasz ukochany czy ukochana znajdują się daleko, jesteśmy szczególnie mocno spragnieni ich obecności. Jeśli w dodatku czas rozłąki się przedłuża, na przykład z powodu dalekiej podróży, nasza tęsknota zaczyna przybierać wymiary fizyczne. Marzymy o jego lub jej uśmiechu, zapachu czy dotyku. W takich okolicznościach nasza kolejna rozmowa przez telefon niepostrzeżenie może zboczyć z głównego tematu i przybrać erotyczne tony.

Głos staje się nieco przyciszony, oddech zaczyna przyspieszać, nasze ciało powoli wypełnia przyjemna fala narastającego podniecenia. Wiele par wykorzystuje taką niecodzienną okazję w całej pełni i po prostu kocha się przez telefon. Kobiety wręcz uwielbiają erotyczne słowne czułości i często narzekają, że w sypialni mężczyźni nie doceniają tej formy seksualnego pobudzenia.

Tymczasem nic tak nie działa na kobiecą wyobraźnię, jak opowiadanie partnera o tym, co za chwilę zrobi i jak to na niego działa. Słowa kochanka docierające do nas za pośrednictwem słuchawki telefonu są w tym przypadku instrukcją, która prowadzi nasze dłonie w określone rejony ciała. Partnerzy wyobrażają sobie, że obok znajduje się pożądana osoba i to ona pieści ich i całuje. Można ukochanemu szeptać, jak bardzo go pragniemy, jaki jest seksowny i jak mocno chcemy mieć go natychmiast. Możemy włączyć w to szczegóły dotyczące charakterystycznych cech wybranka, na przykład wspomnieć o małym pieprzyku na pośladku czy miejscu ukochanego szczególnie wrażliwym na pieszczoty.

Seks przez telefon nie musi jednak przybrać formy mówionej, ale może się odbywać za pomocą esemesów. Ta forma miłości odpowiada bardziej nieśmiałym kochankom, którzy nie mają odwagi bezpośrednio opowiadać o swoich doznaniach, ale chętnie o nich piszą. Słowo pisane z jednej strony pobudza do bardziej odważnych fantazji, z drugiej natomiast stanowi miłą pamiątkę, jaką możemy zachować na długo w pamięci telefonu i powracać do niej przy dowolnej okazji.

Telefon jest także doskonałym narzędziem gry wstępnej. Jeżeli rano otrzymamy od ukochanego erotycznego esemesa, cały dzień będziemy myśleć o tym, co wydarzy się wieczorem w naszej sypialni. Kiedy zaś już wpadniemy sobie w objęcia, będziemy mogli z pasją zrealizować wszystko to, o czym tak długo marzyliśmy. Seks przez telefon może zadziałać na nasz stały związek niczym prawdziwy afrodyzjak i z pewnością będziemy chcieli powtarzać to doświadczenie częściej.

Podobne porady:

3
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.