Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Miłość hiszpańska, Na czym polega seks po hiszpańsku

Eksperymenty w łóżku? - Seks po hiszpańsku

Kochankowie, żeby zwiększyć intensywność przyjemności czerpanej z intymnego spotkania we dwoje, urozmaicają wzajemne pieszczoty często nieświadomi tego, że uprawiają jakiś określony typ miłości odpowiednio zaklasyfikowany przez znawców tematu. Tymczasem oprócz umiejętności praktycznych warto poszerzyć również swoją wiedzę teoretyczną, gdyż niejednokrotnie może ona uatrakcyjnić łóżkowe igraszki, dostarczając nowych pomysłów w sypialni.

Namiętny seks miewa różnorodne oblicza, a czasami przybiera także różnorodne, tajemniczo brzmiące nazwy odsyłające do wielu rozmaitych zakątków Europy: miłość francuska, grecka, hiszpańska…Interesującą propozycję dla zaawansowanych w powyższym temacie z pewnością stanowi seks po hiszpańsku. Można go bowiem zaliczyć zarówno do rodzaju intymnych pieszczot, jak i może on stać się drogą do osiągnięcia pełnego orgazmu.

Miłość hiszpańska polega bowiem na specyficznym ułożeniu ciał kochanków, to znaczy takim, w którym penis mężczyzny nie zostaje wprowadzony - jak w przypadku klasycznego stosunku - do pochwy partnerki, ale umieszcza się go miedzy piersiami kobiety. W ten sposób pobudzone zostają sfery erogenne odpowiedzialne za najważniejsze doznania seksualne. W przypadku mężczyzny jest to oczywiście członek, który partnerka może dodatkowo pieścić ustami i językiem. W przypadku kobiety są to całe okolice piersi wraz z sutkami. Należy bowiem pamiętać, że odpowiednio czułe - a zarazem namiętne - pobudzanie biustu kochanki u bardzo wielu kobiet doprowadza do pełnego spełnienia.

Takim typem intensywnych pieszczot jest z pewnością nie tylko męski dotyk, którego w seksie hiszpańskim  nie brakuje, gdyż mężczyzna w celu uzyskania intensywnych doznań ujmuje piersi kochanki przybliżając je do siebie w sposób umożliwiający ciasne objęcie penisa. Jednak główna przyjemność dla obojga partnerów płynie w tym przypadku z ruchów męskiego członka, który pociera kobiecy biust z różnym natężeniem, mogąc jednocześnie wsuwać i wysuwać się z pobudzanej okolicy.

Pytanie czy seks hiszpański jest propozycją dla osób będących w stałych związkach, czy raczej stanowi szalony eksces na jedną noc? Otóż, tę formę łóżkowego kontaktu można polecić zarówno romantycznej parze zakochanych, gdyż wzbogaci ich seks o nutę pikanterii, jak i osób traktujących sypialnię przede wszystkim jako dziedzinę eksperymentów, do których ciągle zapraszają kogoś nowego.

Podobne porady:

4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.