Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Podwójna penetracja pochwy, Czy podwójna penetracja jest bezpieczna

Czy podwójna penetracja jest bezpieczna?

Podwójna penetracja pochwy kojarzona jest przede wszystkim ze scenek z filmów dla dorosłych, ponieważ jest trudna do osiągnięcia, a jednocześnie bardzo egzotyczna. Termin odnosi się do sytuacji, w której pochwa kobity jest jednocześnie penetrowana przez dwa penisy, czyli trójkącik w nieco mniej klasycznej formie. Wiele kobiet znajduje to niezwykle podniecającym.

Z fizycznego punktu widzenia podwójna penetracja rozciąga twoją pochwę, wypełnia ją głęboko i całkowicie. Jej ściany poddawane są takiemu typowi i intensywność ruchów, który nie może być osiągnięty przy innej pozycji seksualnej. Emocje związane z nią są również zaostrzone. Lubieżna rzeczywistość i podniecająca myśl, że masz w sobie dwa penisy, zmysłowość bycia w uścisku namiętnych kochanków i pierwotne odczucia związane z tym aktem sprawiają, że orgazm przychodzi szybko i często w liczbie mnogiej.
Nie tylko ty czujesz zwiększone podniecenie. Ponieważ narządy mężczyzn pozostają ze sobą w kontakcie a w czasie ruchu ocierają się jeden o drugiego, wrażenie te połączone z pierwotnością sytuacji jest dla nich oszołamiające.

Największym problemem tej pozycji jest jednak fakt, że przeważająca ilość kobiet nie jest wystarczająco rozciągnięta by przyjąć dwa penisy naraz. W przeciwieństwie do nich gwiazdy filmów pornograficznych uprawiają seks nawet kilka razy dziennie, masturbują się, stosują różne kombinacje pozycji i lubrykaty. Z czasem ich pochwa zwiększa swoją objętość a przyjemność czerpana z seksu z pojedynczym partnerem ulega zmniejszeniu.

Jeżeli jednak nadal chcesz spróbować tej opcji, to musisz się do niej odpowiednio przygotować. Nie powinna to być decyzja podjęta pod wpływem impulsu, bo wówczas będzie wiązała się z bólem wywołanym rozciąganiem pochwy. Powinnaś spróbować przygotować swoje narządy do tego czy to przez zwiększający się rozmiarem wibrator czy przy użyciu palców a nawet pięści kochanka. Pamiętaj również o nawilżaczach. Stosuj ich na potęgę. I zadbaj o to, byś miała wystarczająco dużo gry wstępnej.

Przy ćwiczeniach z rozciąganiem pochwy zawsze pojawi się następny problem; właśnie taki, że ją rozciągasz. Jeżeli traktujesz podwójną penetracją jako stały dodatek do seksu musisz mieć na uwadze fakt, że jej rozluźnione ścianki dadzą ci w przyszłości mniejszą przyjemność z seksu z jednym partnerem.

Pamiętaj również o prezerwatywie. W przypadku zaangażowania dwóch partnerów, ryzyko zarażenia chorobą weneryczną lub zajścia w ciążę jest podwójne. Jeżeli w wyniku takiej penetracji będziesz odczuwała silne bóle przez wiele dni, nie czekaj w ukryciu; warto skonsultować się wtedy ze swoim ginekologiem.

Podobne porady:

5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.