Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Miłość » Seks » Udany seks , Co zrobić, żeby seks był udany

Co zrobić, żeby seks był udany?

Seks jest tą dziedziną życia, w której jak w żadnej innej wyraża się nasza indywidualność. Można udawać w wielu codziennych sytuacjach, jednak w sypialni jesteśmy zupełnie nadzy zarówno w dosłownym, jak i przenośnym sensie. Tylko my sami posiadamy więc klucz do udanego seksu, żeby zaś otworzyć nim drzwi do prawdziwej rozkoszy wystarczy jedynie wsłuchać się w siebie i w swojego partnera.

Najważniejszą kwestią jest dopasowanie wzajemnych temperamentów. Wprawdzie jest to atrybut, w który jesteśmy wyposażeni niejako z natury, jednak i w tej dziedzinie możliwe są pewne modyfikacje. Nieśmiała dziewczyna z czasem nabiera erotycznego apetytu i swoim gorącym usposobieniem może zaskoczyć w łóżku niejednego kochanka.

Dlatego aby mówić o wzajemnym niedopasowaniu w łóżku, nie wystarczy jedna ani nawet kilka wspólnych nocy. Zwłaszcza, że udany seks w związku zależy nie tylko od czynników fizycznych, ale także od temperatury naszych uczuć. Istotnym składnikiem zadowolenia z życia intymnego jest również wzajemna szczerość. Tylko wtedy, gdy partnerzy dobrze znają swoje potrzeby, mają szansę stworzyć w sypialni zgrany duet.


udany seks
Mówmy zatem, co nas podnieca, sugerujmy kochankowi czy kochance, które pieszczoty lubimy najbardziej i bądźmy niestrudzeni w poszukiwaniu erogennych sfer partnera. Koniecznie chrońmy naszą sypialnię przed nudną rutyną! Postarajmy się, aby nieustannie wzbogacać nasz seks o nowe pozycje, nietypowe miejsca, a nawet afrodyzjaki. Zaskoczmy naszego partnera.

Jeśli na przykład zwykle kochamy się wieczorem, tym razem sprowokujmy kochanka rano lub obudźmy go w środku nocy namiętnymi francuskimi pieszczotami. Podtrzymujmy gorącą atmosferę w związku, wykorzystując najbardziej nietypowe sytuacje. Podczas kolacji z przyjaciółmi możemy nieoczekiwanie sięgnąć pod stolik i muskać dłonią kolana i uda partnera.

Kiedy kochanek siedzi przed komputerem, przechodząc otrzyjmy się o niego całym ciałem. Możemy także wyznaczyć sobie określony dzień tygodnia, w którym będziemy sobie zdradzać swoje pikantne fantazje i inny, w jakim będziemy je realizować. Wtedy już sama myśl na przykład o gorącym czwartku będzie przyspieszać nam bicie serca.

Warunkiem udanego seksu w stałym związku jest także wzajemna wierność. Warto mieć bowiem świadomość, że jeśli kobieta nie ufa w pełni swojemu partnerowi, raczej nie potrafi w pełni czerpać radości z erotycznego spotkania. Z pewnością jednak można powiedzieć jedno: udany seks nie jest nam dany w postaci prezentu od losu, ale wymaga odrobiny starań obojga kochanków.

Fot. sxc.hu

Podobne porady:

3
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.