Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Tips & Tricks » Przerabianie literek na nk, Jak zmienić czcionkę na nk

Jak zmienić czcionkę w serwisie nk.pl?

Wiele osób doceniło możliwości jakie daje zmienianie czcionki na potralu nk.pl. Nie jest to działanie trudne, dodatkowo naprzeciw użytkownikom wychodzą różnorodne serwisy, które umożliwiają nam zmianę czcionki.

Na przykład strona www.klasa.dodatki.net/tekstowy.php pozwala na wprowadzenie dowolnego tekstu i jego zmianę. Następnie, tak zmieniony tekst należy wkleić na potral nk.pl

czcionka

Zmieniacz tekstu w serwisie www.klasa.dodatki.net umożliwia przerobienie czcionki. Na rysunku pokazano przykładową czcionkę.

Inne zagraniczne serwisy tego typu to:
www.sherv.net/weirdmaker.html
www.namefunk.com/

Osobom, które nie poszukują dłuższych zdań, może wystarczyć skorzystanie z tablicy znaków i wybór odpowiedniego symbolu. Tablicę znaków możemy znaleźć, klikając na przycisk startowy systemu Windows, następnie należy kliknąć przycisk „Wszystkie programy”, potem „Akcesoria”, „Narzędzia systemowe” i odnaleźć tablicę znaków na liście narzędzi.

przerabianie liter

Tablica znaków pozwala na zmianę czcionki oraz na dodanie różnych symboli.

Trzecim sposobem, który niestety jest mało kreatywny, jest odszukanie osób z ciekawą czcionką i jej skopiowanie.


Jak ściągać z youtube na telefon?
Jak dodawać zdjęcia na allegro.pl?
Jak odzyskać hasło do GG?
Komputer jako kino domowe? To możliwe!
Jak odzyskać dane z płyty CD?
Jak zrobić wizytówkę w Wordzie?
4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.