Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Tips & Tricks » Jak przerobić mp3 na audio, zmiana mp3 na audio

Jak przerobić plik mp3 na audio?

Przerobienie pliku mp3 na audio często przydaje się na przykład wtedy, gdy chcemy pliki w formacie mp3 (które mamy zapisane na komputerze) odsłuchać w samochodzie lub przy użyciu odtwarzaczy obsługujących tylko płyty CD.

Aby przerobić plik na format audio CD należy ściągnąć odpowiedni program. To, jaki program zostanie wybrany, zależy od preferencji i tego, do czego plik audio będzie potrzebne. Jeżeli muzyka ma się znaleźć na płycie, warto zainstalować program Nero, który służy do nagrywania płyt CD i DVD.
Po instalacji i uruchomieniu programu Nero, otworzy się okienko „Nowa kompilacja” z możliwością wyboru tego, co chcemy nagrać na płycie. Należy wybrać opcję „Audio CD” w lewym oknie.
mp3
Następnie kliknąć przycisk „Nowy”. Po kliknięciu zostanie otworzone okno pozwalające na przegranie plików z eksploratora Windows znajdującego się po prawej stronie na płytę (okienko po lewej stronie). Należy przeciągnąć pliki, które chcemy przegrać z dysku na płytę.
mp3
Następnie kliknąć przycisk „Zapis” w pasku narzędzi na górze ekranu.
mp3
Rozpocznie się nagrywanie płyty. Po zakończeniu procesu stajemy się posiadaczami płyty z muzyką w formacie audio CD.


Konwersja pliku .pdf na .doc - jak to zrobić?
Jak zainstalować Skype?
Jak wyłączyć Śledzika w serwisie nk.pl?
Chcesz ominąć limity pobierania? Mamy sposoby!
Co zrobić, kiedy nie ma dźwięku w komputerze?
Jak importować archiwum GG?
5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.