Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Tips & Tricks » Edycja zdjęć - twarz , Jak zmienić wygląd twarzy

Jak postarzyć twarz w 30 sekund? Przegląd darmowych programów!

Patrząc na siebie w lustrze, często zastanawiamy się jak wyglądalibyśmy za dwadzieścia czy trzydzieści lat. Obecnie, dzięki różnego rodzaju serwisom, można sprawdzić jak nasza twarz zmieni się w czasie.

Ciekawym programem służącym do zmiany wyglądu twarzy jest  strona uniwersytetu świętego Andrzeja „Fce of the future” http://morph.cs.st-andrews.ac.uk/Transformer/index.html

Na stronie uniwersytetu można dodać zdjęcie twarzy swoje lub innej osoby i zobaczyć jak będzie ona wyglądała za 20 lat.

postarzanie twarzy program

Zdjęcie należy załadować z dysku twardego komputera (zdjęcia mogą mieć rozszerzenie JPG lub GIF). Następnie w polu „the gender of this face” należy określić płeć a w polu „the age group of this face” wiek twarzy. Następnie, klikamy twarz najbardziej podobną do tej na zdjęciu – mamy do wyboru cztery rodzaje twarzy.

Po zaakceptowaniu warunków, klikamy w przycisk „Submit” program stworzy postarzoną wersję naszej twarzy.

Innym programem tego typu jest serwis in20years.com http://www.in20years.com. Program ma działanie podobne jak powyżej opisana aplikacja Face of the future. Należy podać dane takie jak pleć, informację o ile chcemy postarzyć twarz, oraz o tym, czy jest się uzależnionym od narkotyków.

programy do postarzania

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania można zgrać fotografię do serwisu. Fotografia może być w formacje JPG, GIF lub PNG. Po załadowaniu zdjęcia, program stworzy postarzoną wersję twarzy.

Należy pamiętać, ze oba te programy służą do zabawy i nie należy traktować ich zbyt poważnie.


Jak odpowiednio ustawić napisy do filmu?
Chroń pliki tekstowe. Zabezpiecz je hasłem!
 Jak dodać program do autostartu?
Jak uzyskać efekt rozmycia tła?
Twój komputer za długo się włącza? Przyspiesz jego uruchamianie!
Jak słuchać radia w Winampie?
4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.