Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Tips & Tricks » Edycja zdjęć - twarz , Jak zmienić wygląd twarzy

Jak postarzyć twarz w 30 sekund? Przegląd darmowych programów!

Patrząc na siebie w lustrze, często zastanawiamy się jak wyglądalibyśmy za dwadzieścia czy trzydzieści lat. Obecnie, dzięki różnego rodzaju serwisom, można sprawdzić jak nasza twarz zmieni się w czasie.

Ciekawym programem służącym do zmiany wyglądu twarzy jest  strona uniwersytetu świętego Andrzeja „Fce of the future” http://morph.cs.st-andrews.ac.uk/Transformer/index.html

Na stronie uniwersytetu można dodać zdjęcie twarzy swoje lub innej osoby i zobaczyć jak będzie ona wyglądała za 20 lat.

postarzanie twarzy program

Zdjęcie należy załadować z dysku twardego komputera (zdjęcia mogą mieć rozszerzenie JPG lub GIF). Następnie w polu „the gender of this face” należy określić płeć a w polu „the age group of this face” wiek twarzy. Następnie, klikamy twarz najbardziej podobną do tej na zdjęciu – mamy do wyboru cztery rodzaje twarzy.

Po zaakceptowaniu warunków, klikamy w przycisk „Submit” program stworzy postarzoną wersję naszej twarzy.

Innym programem tego typu jest serwis in20years.com http://www.in20years.com. Program ma działanie podobne jak powyżej opisana aplikacja Face of the future. Należy podać dane takie jak pleć, informację o ile chcemy postarzyć twarz, oraz o tym, czy jest się uzależnionym od narkotyków.

programy do postarzania

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania można zgrać fotografię do serwisu. Fotografia może być w formacje JPG, GIF lub PNG. Po załadowaniu zdjęcia, program stworzy postarzoną wersję twarzy.

Należy pamiętać, ze oba te programy służą do zabawy i nie należy traktować ich zbyt poważnie.


Jak uruchamiać pocztę jednym kliknięciem na klawiaturze?
Chcesz ominąć limity pobierania? Mamy sposoby!
Jak zablokować program przed niepowołanym użytkownikiem?
Jak słuchać radia w Winampie?
Jak naprawić uszkodzony plik?
Jak uzyskać efekt rozmycia tła?
4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.