Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Tips & Tricks » Jak odzyskać hasło do poczty, Hasło do poczty

Jak odzyskać hasło do poczty?

Jeżeli korzystamy ze skrzynki w przeglądarce internetowej, to można odzyskać hasło przy użyciu odpowiednich narzędzi dostarczonych przez administratora danej skrzynki pocztowej.

Na przykład, w poczcie Gmail należy kliknąć odnośnik „nie możesz zalogować się na konto?”.

hasło do poczty

Po kliknięciu w odnośnik, pojawi się podstrona na której należy podać swój adres e-mail. Na ten adres zostaną przesłane dokładne informacje mówiące, w jaki sposób odzyskać hasło.

hasło do poczty

W przypadku takich programów obsługujących skrzynki pocztowe jak Mozilla Thunderbird czy Windows Mail warto skorzystać z programu Mail Password Recovery – jest to program pomagający odzyskać hasła z różnych programów pocztowych. Ponadto, pomaga odzyskać hasła z różnych komunikatorów.

Dla programu Outlook Express można ściągnąć program Advanced Outlook Express Password Recovery.
Innym programem wartym rozważenia jest Mail PassView, który obsługuje wiele programów pocztowych i równie skutecznie pomoże odzyskać hasło.


Jak odzyskać hasło do GG?
Jak wyłączyć "Granie na czekanie"?
Jak usunąć Security Tool?
Jak naprawić uszkodzony plik?
Chroń pliki tekstowe. Zabezpiecz je hasłem!
Jak ustawić stały układ ikon na pulpicie?
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.