Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Tips & Tricks » Jak odzyskać hasło do poczty, Hasło do poczty

Jak odzyskać hasło do poczty?

Jeżeli korzystamy ze skrzynki w przeglądarce internetowej, to można odzyskać hasło przy użyciu odpowiednich narzędzi dostarczonych przez administratora danej skrzynki pocztowej.

Na przykład, w poczcie Gmail należy kliknąć odnośnik „nie możesz zalogować się na konto?”.

hasło do poczty

Po kliknięciu w odnośnik, pojawi się podstrona na której należy podać swój adres e-mail. Na ten adres zostaną przesłane dokładne informacje mówiące, w jaki sposób odzyskać hasło.

hasło do poczty

W przypadku takich programów obsługujących skrzynki pocztowe jak Mozilla Thunderbird czy Windows Mail warto skorzystać z programu Mail Password Recovery – jest to program pomagający odzyskać hasła z różnych programów pocztowych. Ponadto, pomaga odzyskać hasła z różnych komunikatorów.

Dla programu Outlook Express można ściągnąć program Advanced Outlook Express Password Recovery.
Innym programem wartym rozważenia jest Mail PassView, który obsługuje wiele programów pocztowych i równie skutecznie pomoże odzyskać hasło.


Jak wyłączyć "Granie na czekanie"?
Jak stworzyć bezpieczne hasło?
Cała poczta w jednym miejscu! - przekierowanie kont na Gmaila
Chroń pliki tekstowe. Zabezpiecz je hasłem!
Jak ustawić stały układ ikon na pulpicie?
Jak usunąć Security Tool?
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.