Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Tips & Tricks » Przekierowanie poczty na gmail, Przekierowanie maili – gmail

Cała poczta w jednym miejscu! - przekierowanie kont na Gmaila

Często zdarza się tak, że mamy kilka różnych kont e-mail ,o których z czasem zapominamy. Aby ułatwić sobie życie, można założyć jedną skrzynkę w Gmail, a następnie przekierować na nią inne konta pocztowe (np. z Onetu, WP czy Interii) po to, aby pod jeden adres spływały do nas wszystkie wiadomości.

Poniżej krok po kroku pokazujemy jak przekierować całą naszą pocztę na jedno konto gmailowe:

  • 1 Załóż nowe konto na Gmailu. Można to zrobić wchodząc pod adres http://www.gmail.com, a następnie klikając w prawym górnym rogu na Utwórz Konto.
  • 2 Zaloguj się na nowe konto i kliknij w Opcje (ikonka koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), a następnie Poczta – Ustawienia
  • 3 W kolejnej zakładce przechodzimy do Konta i Importowanie.
  • 4 Poniżej mamy zakładkę Importuj pocztę i kontakty. Jeśli wybierzemy tę opcję, a następnie wpiszemy nazwę innego naszego konta e-mail, to poczta z tego konta zostanie przeniesiona do Gmaila.
  • 5 Aby móc odczytywać z konta Gmail pocztę znajdującą się na innych skrzynkach, wybieramy opcję Sprawdzaj pocztę za pomocą POP3, a następnie wpisujemy alternatywny adres e-mail, hasło oraz serwer POP wraz z odpowiednim portem.
  • 6 Po akceptacji klikamy Dodaj Konto, czekamy chwilę na weryfikację i możemy cieszyć się odbieraniem wiadomości e-mail z różnych skrzynek na jednym koncie Gmail.

 


 


Komputer jako kino domowe? To możliwe!
Jak zrobić przypisy w pracy magisterskiej?
Jak stworzyć bezpieczne hasło?
Thunderbird - jak przenieść wiadomości na inny komputer?
Chcesz ominąć limity pobierania? Mamy sposoby!
Jak słuchać radia w Winampie?
4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.