Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Tips & Tricks » Przekierowanie poczty na gmail, Przekierowanie maili – gmail

Cała poczta w jednym miejscu! - przekierowanie kont na Gmaila

Często zdarza się tak, że mamy kilka różnych kont e-mail ,o których z czasem zapominamy. Aby ułatwić sobie życie, można założyć jedną skrzynkę w Gmail, a następnie przekierować na nią inne konta pocztowe (np. z Onetu, WP czy Interii) po to, aby pod jeden adres spływały do nas wszystkie wiadomości.

Poniżej krok po kroku pokazujemy jak przekierować całą naszą pocztę na jedno konto gmailowe:

  • 1 Załóż nowe konto na Gmailu. Można to zrobić wchodząc pod adres http://www.gmail.com, a następnie klikając w prawym górnym rogu na Utwórz Konto.
  • 2 Zaloguj się na nowe konto i kliknij w Opcje (ikonka koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), a następnie Poczta – Ustawienia
  • 3 W kolejnej zakładce przechodzimy do Konta i Importowanie.
  • 4 Poniżej mamy zakładkę Importuj pocztę i kontakty. Jeśli wybierzemy tę opcję, a następnie wpiszemy nazwę innego naszego konta e-mail, to poczta z tego konta zostanie przeniesiona do Gmaila.
  • 5 Aby móc odczytywać z konta Gmail pocztę znajdującą się na innych skrzynkach, wybieramy opcję Sprawdzaj pocztę za pomocą POP3, a następnie wpisujemy alternatywny adres e-mail, hasło oraz serwer POP wraz z odpowiednim portem.
  • 6 Po akceptacji klikamy Dodaj Konto, czekamy chwilę na weryfikację i możemy cieszyć się odbieraniem wiadomości e-mail z różnych skrzynek na jednym koncie Gmail.

 


 


Jak zainstalować Skype?
Oglądaj telwizję internetową za pośrednictwem PS3! Zobacz, co musisz zrobić
Jak zgrać różne instalacje Google Chrome?
 Jak odzyskać hasło do poczty?
Jak zrobić przypisy w pracy magisterskiej?
Jak schłodzić laptopa?
4
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.