Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Telefony (Mobile) » Zdjęcia z telefonu, Jak zamieścić zdjęcia z telefonu w portalach społecznościowych

Zrób zdjęcie komórką i zamieść je na portalu społecznościowym!

Jeżeli nasz producent telefonu we współpracy z serwisem społecznościowym dostarcza aplikację, dzięki której łączymy się z popularnymi portalami takimi jak Facebook, Twitter czy Nasza Klasa, możemy za ich pomocą w prosty sposób przeglądać nasze konta. W zależności od aplikacji, niektóre z nich umożliwiają bezpośrednie dodanie zdjęcia.

W tym celu musimy przejść za ich pomocą do naszej galerii zdjęć, a następnie dodać do niej nową fotografię za pomocą odpowiedniego przycisku. Zdjęcie musimy wcześniej wykonać naszym aparatem wbudowanym w telefonie.

Dodawanie zdjęć za pomocą aplikacji mobilnej do portalu społecznościowego jest rzeczą bardzo prostą. Sprawa komplikuje się, gdy producent aplikacji nie umożliwia tego działania. Wówczas w celu dodania zdjęcia wykonanego telefonem musimy skopiować je najpierw na nasz komputer, a następnie dodać na stronie Internetowej wybranego przez nas serwisu.

W celu skopiowania zdjęcia z komórki na nasz komputer nie musimy posiadać zainstalowanego oprogramowania naszego telefonu. Wyjątkiem są nieliczne modele telefonów. Możemy połączyć telefon jako pamięć masową, a następnie po uruchomieniu „Mój Komputer” wybrać dysk wymienny, odpowiadający naszemu komputerowi.

Następnie musimy odnaleźć odpowiedni folder, w którym przechowywane są nasze zdjęcia wykonane za pomocą telefonu. Dla telefonów Nokia znajdować się one będą w menu Image a następnie w folderze Foto-Video pamięci Mass Memory telefonu.

dod zdj 1

W folderze tym znajdziemy uporządkowane pliki w katalogach, rozmieszczone według dat ich dodawania. Wybieramy odpowiednie zdjęcie i kopiujemy na nasz komputer. Następnie możemy już dodawać nasze zdjęcia w Internetowych serwisach społecznościowych.


Smartfon czy netbook - który wybrać? Porównanie urządzeń
Dlaczego w wypadku starych taryf na kartę operator nie oferuje promocji?
Na co zwracać uwagę podczas zakupu telefonu na aukcjach internetowych?
Dlaczego pierwszy rachunek za telefon jest zawsze wyższy?
Czy opłaty za Internet w komórce muszą być wysokie?
Jak odzyskać wpłacone środki, jeśli operator zakończy swoją działalność?
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.