Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Telefony (Mobile) » Zdjęcia z telefonu, Jak zamieścić zdjęcia z telefonu w portalach społecznościowych

Zrób zdjęcie komórką i zamieść je na portalu społecznościowym!

Jeżeli nasz producent telefonu we współpracy z serwisem społecznościowym dostarcza aplikację, dzięki której łączymy się z popularnymi portalami takimi jak Facebook, Twitter czy Nasza Klasa, możemy za ich pomocą w prosty sposób przeglądać nasze konta. W zależności od aplikacji, niektóre z nich umożliwiają bezpośrednie dodanie zdjęcia.

W tym celu musimy przejść za ich pomocą do naszej galerii zdjęć, a następnie dodać do niej nową fotografię za pomocą odpowiedniego przycisku. Zdjęcie musimy wcześniej wykonać naszym aparatem wbudowanym w telefonie.

Dodawanie zdjęć za pomocą aplikacji mobilnej do portalu społecznościowego jest rzeczą bardzo prostą. Sprawa komplikuje się, gdy producent aplikacji nie umożliwia tego działania. Wówczas w celu dodania zdjęcia wykonanego telefonem musimy skopiować je najpierw na nasz komputer, a następnie dodać na stronie Internetowej wybranego przez nas serwisu.

W celu skopiowania zdjęcia z komórki na nasz komputer nie musimy posiadać zainstalowanego oprogramowania naszego telefonu. Wyjątkiem są nieliczne modele telefonów. Możemy połączyć telefon jako pamięć masową, a następnie po uruchomieniu „Mój Komputer” wybrać dysk wymienny, odpowiadający naszemu komputerowi.

Następnie musimy odnaleźć odpowiedni folder, w którym przechowywane są nasze zdjęcia wykonane za pomocą telefonu. Dla telefonów Nokia znajdować się one będą w menu Image a następnie w folderze Foto-Video pamięci Mass Memory telefonu.

dod zdj 1

W folderze tym znajdziemy uporządkowane pliki w katalogach, rozmieszczone według dat ich dodawania. Wybieramy odpowiednie zdjęcie i kopiujemy na nasz komputer. Następnie możemy już dodawać nasze zdjęcia w Internetowych serwisach społecznościowych.


Na co zwracać uwagę podczas zakupu telefonu na aukcjach internetowych?
Jak najtaniej wysyłać SMS-y do innych sieci?
Jak zrobić zrzut ekranu w telefonie komórkowym?
Smartfon czy netbook - który wybrać? Porównanie urządzeń
Biuro w smartfonie? Sprawdź, jak zainstalować na nim programy biurowe
Który operator oferuje rok ważności połączeń wychodzących?
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.