Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Telefony (Mobile) » Muzyka na komórkę, Jak wgrać muzykę na telefon

Słuchaj muzy na komórce! Jak wgrać muzykę na nasz telefon komórkowy?

W dzisiejszych czasach chyba każdy z nas, a na pewno większość, posiada już telefon komórkowy, dzięki któremu może słuchać ulubionej muzyki. Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na to, aby wybraną muzykę wgrać do komórki.

Jednym z najprostszych sposobów jest przesłanie utworu muzycznego pomiędzy znajomymi za pomocą technologii Bluetooth, czyli – przesyłania plików multimedialnych bez konieczności podłączania komórki. Tego sposobu nie wykorzystamy wówczas, gdy nie mamy pod ręką drugiego telefonu, na którym już jest dany utwór.

Kolejnym prostym sposobem jest podłączenie naszego telefonu do komputera, jeżeli taką możliwość udostępnił nam producent naszego telefonu. Jeżeli posiadamy zainstalowane oprogramowanie telefonu na naszym komputerze, możemy wówczas kopiować muzykę za pomocą odpowiedniego programu. Programy różnią się w zależności od posiadanego sprzętu.

Bez instalacji sterowników telefonu istnieje możliwość podłączenia większości modelów do komputera jako zwykłej pamięci przenośnej. W tym celu w opcjach telefonu wybieramy podłączenie z komputerem za pomocą Pamięci masowej.

muzyka na komórkę 1

Następnie musimy odnaleźć odpowiedni folder, w którym należy umieścić interesujący nas utwór. Będzie to folder Sounds, Music lub Muzyka – w zależności od posiadanego sprzętu.

muzyka na komórkę 2

Do folderu przenosimy utwory z naszego komputera. Jeżeli wybraliśmy poprawnie folder docelowy, możemy się już cieszyć ulubioną muzyką w naszym telefonie.


Jak wybrać dobry Internet bezprzewodowy do naszego laptopa?
Umowa o telefon - Jak i kiedy można od niej odstąpić?
Jak obliczyć wysokość należnej operatorowi kary?
Oczyść swój telefon ze zbędnych, nieużywanych aplikacji!
Tańszy Internet w komórce za granicą - jak nie dać się oskubać?
Co zrobić, kiedy Twój telefon został skradziony?
2
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.