Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Sprzęt Komputerowy » Jak ściągnąć muzykę z youtube , Ściąganie muzyki z youtube

Jak ściągnąć muzykę z youtube?

Serwis internetowy YouTube to prawdziwa kopalnia teledysków i ciekawych utworów, które w szybki i łatwy sposób mogą się znaleźć również na dysku Twojego komputera. Współczesne programy i serwisy internetowe umożliwiają nie tylko pobieranie filmików z YouTube, ale i ściąganie wyłącznie ścieżki dźwiękowej, gotowej do odtworzenia np. na przenośnym odtwarzaczu mp3 czy też iPodzie. Co ważne, najprostszy sposób na ściąganie muzyki z YouTube nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji.

1. Na początek wejdź na stronę YouTube i wybierz interesujący Cię filmik z muzyką. Następnie skopiuj bezpośredni link, prowadzący do tego filmiku, który możesz znaleźć w specjalnym okienku, pojawiającym się po kliknięciu na „Udostępnij”.

YouTube

2. Teraz w nowym oknie przeglądarki wpisz adres strony internetowej – 2conv.com, która umożliwia pobieranie muzyki z YouTube. W miejscu do tego przeznaczonym, wklej skopiowany link do filmiku z którego chcesz pobrać muzykę. Zaakceptuj warunki konwersji i kliknij „Next”.

 

pobieranie muzyki z YouTube, link


3. Teraz program pobiera interesujący Cię filmik, co może zająć trochę czasu. Gdy proces zostanie ukończony, w następnym oknie wybierz format w jakim ma zostać zapisany plik dźwiękowy, najlepiej mp3, a pozostałe ustawienia pozostaw na „default”. Jeśli chcesz, możesz również podać swój mail i nazwę pliku, który powstanie po konwersji, ale nie jest to obowiązkowe. Następnie po raz kolejny kliknij „Next”.

 

wypełnianie danych

4. Program rozpocznie właściwą konwersję, a po jej zakończeniu możliwe będzie pobranie pliku z interesującą Cię muzyką.

Uwaga:

Na koniec warto pamiętać, że serwis pozwala na darmową konwersję 10 filmików na dzień. Jeśli ktoś jest zainteresowany większą liczbą, musi dokonać płatnej rejestracji.

Jak przyspieszyć wyświetlanie ikon na pulpicie?
Jak kontrolować zużycie baterii w laptopie?
Odkryj możliwości Pinnacle Studio!
Jak włączyć HTML5 na YouTube?
Jak ściągać z youtube na telefon?
Jak filtrować komentarze na YouTube?
5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.