Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Sieć i Internet » Jak usunąć konto fotka.pl? , Usuwanie konta na fotce

Znudziła Ci się Fotka.pl? Sprawdź jak usunąć konto

Informacje o poradzie

JanuszJanusz

autor porady:
Janusz Suwaj

spec. działu: Komputery i Internet

dodano: 2010-09-28 15:14:26

wyświetleń: 34220

Słowa kluczowe

zobacz również

Usuwanie własnego konta z serwisu Fotka.pl nie jest trudne i wymaga podjęcia zaledwie kilku kroków, by już na zawsze uwolnić się od tego serwisu.

Przed podjęciem decyzji o usunięciu konta, warto się jednak zastanowić, czy chcesz to na pewno zrobić, gdyż serwis nie oferuje możliwości przywrócenia zawartości konta po jego usunięciu. Gdy jesteś jednak pewien, że nie chcesz być już członkiem Fotki, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś raz na zawsze mógł zrezygnować z usług tego portalu.

1. Na początek zaloguj się do serwisu, podając swoją nazwę użytkownika i hasło. Warto przed całkowitym usunięciem konta, pozbyć się ręcznie wszystkich zdjęć ze swoich albumów. W tym celu wejdź w Fotki> Moje albumy i pousuwaj całą zawartość konta.

2. Gdy już to zrobisz, wejdź w „Moje konto”, a następnie kliknij na Ustawienia.Fotka, konto

3. Powinno pojawić Ci się okno z ustawieniami Twojego konta. Teraz w zakładce „Dane” musisz odnaleźć odnośnik „usunąć”, który znajduje się na samym dole strony, pod przyciskiem „Zapisz dane”. Jak widać twórcy, niezbyt go wyeksponowali, a wszystko zapewne po to, żeby zniechęcić część użytkowników do rezygnacji z konta. Po odnalezieniu odnośnika „usunąć” konto, kliknij w niego.

Fotka, dane

4. W następnym oknie zostaniesz po raz kolejny poinformowany o konsekwencjach usunięcia konta, dlatego jeszcze raz się zastanów, gdyż nie będziesz miał możliwości odzyskania danych konta, w przyszłości. Jeśli dalej jesteś zdecydowany, to zaznacz opcję „Zgadzam się na usunięcie mojego konta”, a następnie podaj jakiś powód tej decyzji. Gdy to zrobisz, kliknij na „Kasuj” .

Fotka, kasowanie konta

5. Wówczas pojawi się już ostatnie okno, które poinformuje Cię o całkowitym usunięciu Twojego konta, z serwisu Fotka.pl

Fotka.pl, informacja o usunięciu konta


Jak zwiększyć ruch na stronie?
Używasz programu Mozilla Firefox? Poznaj skróty klawiszowe które ułatwią Ci pracę!
Jaki katalog stron wybrać?
Wybieramy najlepszy program pocztowy. Zobacz!
Jak założyć konto na Allegro?
Chcesz usunąć konto na Facebooku? Zrób to z nami!
5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.