Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Grafika i Multimedia » Darmowe programy do tworzenia muzyki, Najlepszy program do tworzenia muzyki

Najlepszy program do tworzenia muzyki

Interesuje Cię tworzenie muzyki na swoim komputerze, a nie wiesz od jakiego programu zacząć? Przedstawiamy najciekawsze a przede wszystkim zupełnie darmowe propozycje programów.

Darkwave Studio – jeden z najlepszych programów dla początkujących. Niewątpliwą zaletą jest możliwość tworzenia i nagrywania utworów muzycznych, a także miksowania różnych kawałków. Mamy tu także możliwość dowolnego łączenia rozmaitych instrumentów wirtualnych w jedną całość, tworząc zupełnie nowe brzmienia. Darkwave Studio dostępny jest do pobrania pod adresem http://pobierz.pl/programy/windows/multimedia/tworzenie-muzyki/darkwave-studio

FL Studio – bardzo profesjonalny program dla zaawansowanych użytkowników. Umożliwia zarówno stworzenie kompletnego utworu od podszewki, jak również miksowanie i zgrywanie do różnych formatów. Dzięki otwartej strukturze aplikacja daje możliwość łączenia z innymi programami do tworzenia muzyki, przez co zwiększają się możliwości komponowania. Aktualna wersja do pobrania pod adresem http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/tworzenie_muzyki/FL_Studio.html.

n-Track Studio – program stworzony z myślą o początkujących kompozytorach i DJach. Obsługuje wiele formatów muzycznych (w tym m.in. .mp3 czy .wma czy .mid). Ponadto funkcja Surround Pannel umożliwia zmianę natężenia głośnika w systemie 5.1. Dostępny pod adresem http://ntrack.com/download.php.

Adobe Audition – pomimo faktu, że pełna wersja programu jest płatna, jest to jeden z najlepszych programów do tworzenia muzyki na rynku, który wykorzystywany jest w wielu studiach nagraniowych. Jeżeli macie doświadczenie w tworzeniu muzyki, to wersję testową można pobrać pod adresem http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/tworzenie_muzyki/Adobe_Audition.html.

REAPER – kolejna ciekawa propozycja do nagrywania, edycji i miksowania audio. Współpracuje z kilkoma formatami (mp3, midi, wav). Istnieje wersja 32 i 64 bitowa. Obie można pobrać pod adresem http://www.reaper.fm/download.php.


Jak zrobić plik .gif?
W jaki sposób można zmniejszyć zdjęcia online?
Jak dodawać tekst na zdjęcia
Jak dodać dźwięk do grafiki we Flashu?
Jakie są najlepsze darmowe programy do nagrywania płyt?
Jak stworzyć animację we Flashu?
0
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.