Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Komputery i Internet » Grafika i Multimedia » Darmowa telewizja internetowa, Jaka jest najlepsza telewizja internetowa za darmo?

Jaka jest najlepsza telewizja internetowa za darmo?

Nie macie pod ręką odbiornika TV, a chcielibyście oglądnąć telewizję przez Internet i to zupełnie za darmo? Przedstawiamy najciekawsze adresy, dzięki którym błyskawicznie będziecie mogli oglądać najciekawsze programy TV online.

http://www.watch-tv.pl/ - spory wybór programów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wymagane jest pobranie wtyczki zajmującej kilka KB, za pomocą której uruchamiamy, np. program Windows Media Player i możemy cieszyć się wybraną stacją. W przypadku niektórych kanałów nie trzeba instalować żadnych dodatków, jednak wymagane jest odczekanie dłuższej chwili w celu załadowania stacji;

http://www.megawypas.pl – kolejna bardzo dobra strona z bardzo bogatym wyborem oferty programowej podzielonej tematycznie (m.in. kanały polskie, filmowe, dla dzieci, sportowe czy muzyczne). Zaletą jest brak koniecznoci instalowania wtyczek i szybkie ładowanie stacji.

http://www.ipla.pl/ – najpierw należy pobrać i zainstalować program Ipla, a następnie można cieszyć się bogatą ofertą programów telewizji Polsat. Znajdziemy tu zarówno archiwalne seriale posegregowane tematycznie oraz według sezonów, jak również programy na żywo (choć część jest niestety płatnych, np. gale sportowe).

http://www.dtvi.pl/ – kolejna ciekawa propozycja zawierająca kilkanaście programów o rozmaitej tematyce. Wadą jest jednak dość długi czas doczytywania


Jak przenosić save'y z jednej konsoli Playstation 3 do drugiej?
Flash - Jak zrobić preloader?
Jak zrobić prezentację we Flashu?
PAL a NTSC? Czym się różnią i co to dla nas oznacza?
Jak uzyskać efekt przewijania we Flashu?
Jak zrobić teksturę drewna w Photoshopie?
5
oceń poradę:

Redakcja serwisu spec.pl zastrzega, iż publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. W szczególności dotyczy to porad prawnych, podatkowych i innych, których udzielanie regulują osobne przepisy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.